Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikra senki sem akar szavazni?

Jobbikra senki sem akar szavazni?

Figyelt kérdés

A választási helyen ahogy jöttek ki az emberek és az ismerősök kérdezték egymást, na te kire szavaztál, mindenki mondta hogy a fideszre, hogy jó legyen az országnak.

Pedig volt ott minden korosztály, a haverokkal direkt egy órát álltunk ott, és figyeltük, ki miket beszél.Jobbikos alig volt.

Estére ez valami eredményt már előre vetít?



2014. ápr. 6. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ja majd biztos elmondom a szomszédnak, hogy kire szavaztam. Pin kódom nem kéne nekik?


Kb ennyi valóságtartalma lehet.


(nem vagyok jobbikos)

2014. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Én sem mentem még el szavazni.


Délután indul az egész család, én, szülők, nagyszülők , kap pár ikszet a Jobbik.

2014. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet a fővárosban élsz, mi meg egy kisebb városban.

Itt az emberek, bárhol vannak politizálnak, posta, bolt, kocsma, piac.

aki látásból ismeri a másikat már tudja kire szavaz.

Mi ebben a rossz?

2014. ápr. 6. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Mert megbélyegzik. Ha MINDENKI a fideszre szavazott, de te a Jobbikra, akkor egyből jön a kiközösítés. Ezért ha valaki rájuk szavazott sem vallja be. Csordaszellem...


Egy nem jobbikos; de jobbikra szavazó.

2014. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ja, mert egy tipikus Jobbikos pont arról híres, hogy eltitkolja a pártállását, és nem indít keresztesháborút azonnal a térítésre.
2014. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is sokan nem vallják be, kire szavaznak. Sajnos nálam is a család nem örülne, ha megtudná, kire szavaztam, remélem nem fogják megkérdezni, mert nem szeretek hazudni. A párom szerencsére nagyon rendes, soha nem kérdez rá és nem szekál vele, pedig ő hűséges fideszes, én meg jobbikra tettem a voksomat, mert nekem az elmúlt 4 évben nem lett jobb, csak rosszabb. Én mindig aszerint döntök, hogy személy szerint mit tapasztaltam és nem az ismerősök mondatai alapján.
2014. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem fel fogod ismerni a jobbikosokat, 100%, hogy valamilyen viseletes ruhában jelennek meg egy lovon ostort csattogtatva.
2014. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Beszéltem olyannal, aki mondta hogy nemzeti viseletben akar menni.

csak kérdem én ez már nem kampánycsendsértés, mert nyíltan tudja így mindenki, kire akar szavazni.

2014. ápr. 6. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!