Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt az első szavazásotok?

Milyen volt az első szavazásotok?

Figyelt kérdés

Először mentem szavazni, de borzasztó volt. Úgy néztek rám, mintha valami bűnt követtem volna el, gyakorlatilag meg akartak ölni a szemükkel. Hogy miért azt nem tudom. 5-en vagy 6-an ültek a teremben, és meg az anyukámmal voltam csak, és szerintem ez így egyáltalán nem helyes. Ha elővesz valaki egy pisztolyt vagy kést, simán megfenyegethet, hogy kire szavazzak. Én többet biztos nem megyek szavazni, már csak ezért sem. Ja és ez Pécsen történt, tehát nem falun. Bár igaz ami igaz, ez a világ legszarabb városa.


Nektek milyen volt a szavazás?


2014. ápr. 6. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se volt valami zökkenő mentes én már kora reggel elmentem de unott fejek voltak akkor már. megkérdezte mit akarok :D na vajon, két kiló kenyeret akarok. aztán adta a lapot a boríték nem záródott csak beledobtam az urnába azt mentem is. De legalább szavazhattam a Jobbikra.
2014. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én kis városban lakom szóval én bementem és kijöttem kb. ennyi volt :)
2014. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt egy nagy kunszt, bementem köszöntem, odaadtam az irataimat, fülkébe be, iksz a megfelelő helyre, átfutottam még milyen pártok vannak, és elmentem, normálisak voltak de kicsit megnézték, hogy mi ez a fiatal gyerek reggel 8 kor.
2014. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első szavazásom,de rám senki nem nézett unott fejjel,igazából átlagosan viselkedtek velem. Ugye személyi,lakcímkártya elővétel,leellenőriztek,hogy valóban abba a körzetbe szavazhatok e,aztán aláírtam,hogy részt vettem a szavazáson, adták a két hosszú papírt,meg elvettem egy borítékot bár nem kötelező. Aztán elvonultam az eltakart szavazófülkébe,ikszeltem kettőt,beletettem a fehér borítékba a két hosszú papírt,és kijöttem.Ennyi :) de azért kicsit jólesett,hogy ennyit tudok tenni az ország sorsáért.
2014. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bementem, odaadtam a személyim és lakcímkártyám, aláírtam egy lapot, kaptam egy borítékot és két papírt, bementem a fülkébe szavaztam, beledobtam a borítékot a dobozba és elköszöntem. Az emberek kedvesek voltak, látszott rajtuk, hogy örülnek, meg büszkék.
2014. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem "jól esett", kaptam emléklapot is, meg gratuláltak, kézfogás, minden. Én voltam az első, először szavazó fiú.
2014. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elment.Szépen felöltöztem,elballagtam,iratokat megnézték bla bla..max 2percet voltam mert még a végén begondolkoztam hogy a szocdemekre szavazzak vagy az LMP re de mondom maradok az eredetileg tervezettnél!:)

Nyugodt szívvel ment a 2X "a" pártra.

2014. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!