Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbikosok! Ha ma este...

Kedves Jobbikosok! Ha ma este szembesültök, hogy kb.15% ot kap a párt, bele tudtok törődni, hogy mégsem lesz soha kormányzó erő a pártotok?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy ezen az oldalon mindenki ettől a párttól vár győzelmet, bár a mai nap már sok kezdi belátni, hogy kevés az esély erre.

Ha meglesznek az eredmények, akkor már elhiszitek, amit más pártok válaszírói írtak itt, hogy mégis a közvélemény kutatási adatok érvényesülnek?



2014. ápr. 6. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Az a zsidók és a cigányok műve lenne...
2014. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
nem
2014. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
kedves kérdező, amikor kimész az utcára kb. 10 év múlva és örülsz ha nem csak cigókat látsz mindenhol amerre nézel, akkor majd tedd fel újra ezt a kérdést, de magadnak!!!
2014. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
És ha második lesz, akkor elhiszitek, hogy a média és a közvélemény kutatás nagyon torzít
2014. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért? Mit kéne csinálnunk? Vagy igaz lesz vagy nem lesz igaz.
2014. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Soha ne mondd hog soha!
2014. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
A remény hal meg utoljára.
2014. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
szembesülünk hogy 15% vagy annyit se érünk el, de majd következő választásnál ti is szembesültök hogy a fityesz megy a levesbe
2014. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!


Az utóbbi 2 hétben minden kérdést és a legtöbb választ is elolvastam ezen az oldalon Politika rovatban. A több ezer válasz közül 1-2 lehetett olyan, melyben valaki azt állította, hogy a Jobbik győzni fog. Az összes többi 15-30% közti arányt tippelt nekik listán, vagy második-harmadiknak gondolta őket.


Több olyan hozzászólást láttam, amelyben a Kormányváltókat gondolták győztesnek. Ideje lenne végre elfogadnod, hogy minden párt szimpatizánsai között vannak elvakult emberek.


Én személy szerint listán 22-28% köztire tippelnék, mandátumokban pedig 25-32 között. Szerintem az igazi kérdés nem az, hogy ki nyer, hanem az, hogy a Fidesznek sikerül-e megint megszereznie a mandátumok kétharmadát.

2014. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Azért a sohát nem mondanám, talán 8 év múlva...

Én kíváncsi vagyok mit tudna nyújtani Orbán 8 év alatt, mert a mostani 4 év csak a luk betömésére volt elég.

3# Mé' mit gondolsz mit csinálnak a cigókkal? Megfogják őket mint Hitler oszt mennek gázkamrába?

De figyelj, ha a felét börtönbe zárnák, azt te tartanád el..

2014. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!