Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly? Máris kollektí...

Ez most komoly? Máris kollektíven választási csalással gyanúsítgatnak?

Figyelt kérdés

Az ellenzéki pártok kollektíven elismerték a választások jogi tisztaságát. Ezen felül miről van szó?


Nem tetszik, hogy nem jönnek létre a vágyálmok, hogy kormánypárt lesz a Jobbik és az automata csalást jelent? Hjahh, erről papolt mindenki, de nem hallgattatok rá.



2014. ápr. 6. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát... Ózdon is lebukott a jómadár, hogy alamizsnát osztogatott a dikkmánoknak szavazatért cserébe a szavazókör előtt :)
2014. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 viktorvarga ***** válasza:
haver ez M.O. ahol a jövonkek N.O.,ahogy jegger mondanä,satisfaction Ican`t get no (tkyd)
2014. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10386 szavazókör van az országban, egyetlen egynél felmerült a jogtalanság gyanúja és ez neked bizonyíték arra, hogy az összes többinél is?
2014. ápr. 6. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Simán meglehet, hogy csaltak. Budapesten, péntek esténként, forgalmasabb helyeken a Fideszes "közvéleménykutatók" taccs részeg embereket hajkurásztak a becslések érdekében. Engem, és 2 fiatalkorú személyt is beírtak Fidesz választópolgárnak. Jó, tudom, ez csak a becslés volt, de egy ilyen tett után én már nem tudok bízni a választások tisztaságában.
2014. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem egynél, többek között Szolnokon és Gyöngyösön is. Nem mondom, hogy csalás az egész, hiszen rengeteg a birka (csak én vagyok helikopter), de azért látszik, hogy nem mindig épp elsődleges a tiszta játék a kedves narancsosoknak.
2014. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olyan, hogy fideszes közvéleménykutató nem létezik. A közvéleménykutatók pártfüggetlenek és már egyetlen intézet sem dolgozik személyes leszólítás alapján, kizárólag telefonos úton.


Vagy kamuzol vagy valami perverz próbált beszédbe elegyedni veled.

2014. ápr. 6. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:
A 3.-as metró vonalán, egy metróaluljáróban, 2 nő álldogált egy Fideszes asztalka mellett. Az egyik odajött hozzánk, felírta az adatainkat, és visszament a bódéhoz. Mivel én "jó állapotban" voltam, kedves barátaim kiadták a nevem, a telefonszámom, és a lakcímem is. Pár szót váltottam a nővel, állítása szerint a Fidesz népszerűségét mérte fel.
2014. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az egy fideszes aktivista volt, nem közvéleménykutató.
2014. ápr. 6. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy troll kérdés, trolloknak. :)
2014. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy pont a Jobbikot hozod fel. Éppenséggel pont Vona Gábor volt az, akinek a köszönőbeszédének a felét nem a Fidesz és a többi párt mocskolása, s a kormánypárt antidemokratikusnak beállítása tette ki. A Fideszt rajta kívül csak Schiffer nem mocskolta, azonban ő a Jobbikot már annál inkább.
2014. ápr. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!