Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra szanaszét rommá vert...

Újra szanaszét rommá vert mindent a Fidesz! (Kivéve néhány helyen Bp. De ez csak azért van mert a fővárosban a legtöbb az ÖREGEK aránya, csak ezért van). Van aki csalódott?

Figyelt kérdés
Ugyanaz van mint 4 éve, nincs lényeges változás, ennyire jó volt a fidesz? Vagy bunda? Vagy mi a szösz?
2014. ápr. 6. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem csalódtam, mert ezt vártam, viszont elégedett nem vagyok. Szörnyű pusztítást végeztek négy év alatt is és most kaptak még egy lehetőséget. A magyarok most bizonyították be, hogy gyűlölik az országukat. Sikerrel megadták neki a kegyelemdöfést.
2014. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Várható volt,mert bebetonozták magukat a parlamentbe.A mostani választási rendszert is ők találták ki.Bár azt nem hittem,hogy újra 2/3-os teljhatalmuk lesz:(
2014. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ja a kis zsákfalvakban kevesebb az öreg...

pár év és csödbe megyünk

2014. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Elöregedő poszt-kommunista város Budapest, azokban a kerületekben ahol a bal oldal nyert, azok régi kommunista bérházakból álló öreg-telepek
2014. ápr. 6. 23:14
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
régi komcsik előjöttek
2014. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagyok csalódott, az egyetlen kormányzásra képes párt nyert. Bár a 2/3 még nem biztos.
2014. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baj, akkor eggyel több ember költözik külföldre... Abszolút nem ezt vártam, és tényleg nem értem, kik és mi okból szavaztak rájuk...

A korábbi szimpatizánsaik közül az értelmiségiek elfordultak tőlük, köszönhetően az oktatás taktikus szétverésének pl., vagy nem mentek el szavazni, vagy a Jobbikra szavaztak.

Á, ki vagyok borulva. Aki boldogulni szeretne, azt a Fidesz nem támogatja. Napocskát meg nem szeretnék rajzolgatni munka helyett.

Marad a külföld. Köszönöm mindenkinek... :/

2014. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnos biztos a 2/3-os Fideszes többség! Garantált a további 4 éves Orbán diktatúra.Sanyarú sors vár azokra akik nem haverjai a Fidesz maffiának.A csókosokra meg elképesztő gazdagság vár.2 lehetőség van,vagy benyalunk a fideszes bandának,vagy lelépünk külföldre:(
2014. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem biztos
2014. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
94,68 %-os feldolgozottsági adatok mellett 67,34 %-os aránnyal vezet a Fidesz,ami már szinte biztos 2/3-os többséget jelent nekik.
2014. ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!