Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol 2018-ban?

Kire szavazol 2018-ban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 23:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
köszönhetitek
2014. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

4.-el teljesen egyet értek.

Idén a Fideszre szavaztam, 4-év múlva a 4 év munkája alapján fogok dönteni.

2014. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ ki ad pénzcsomagot
2014. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Azt még nem tudom, hogy Ausztriában kire fogok szavazni osztrák állampolgárként. Magyarország addigra meg már úgysem lesz.
2014. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Olcsó benzint, széles utat, gumifákat!
2014. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12%

Csak is a Fideszre, és Viktorra!


Jó pár évig mi fogjuk irányítani az országot, szokjatok hozzá, akinek nem tetszik, az takarodjon el külföldre.

2014. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

"Addigra már nem leszek itt! Ha a Kormányváltás ,vagy a Jobbik győz 2018-ban,és ad nekem itthon munkahelyet,akkor esélyes,hogy visszanézek,de addig nem!"


Ezen besírtam.Úgy röhögtem ,hogy a székről esetm le!!


Pajti téged csúnyám becsaptak ha azt hiszed ,hogy valamelyik párt majd neked házhoz szállítja a pont rád szabott és jól fizető munkahelyet.

Már csak azért sem mert nem dolguk.Nem azért vannak.


Ugye az vitán felüli ,hogy próbálnak olyan környezetet teremteni, hogy a nagy multiknak megérje itt üzemet létesíteni de ahhoz neked és még sokaknak olyan szakmai képzettséggel és munkamorállal kell rendelkeznetek, hogy megérje neki idejönni.

Az egyszerűbb munkák elvégézésében ami nem igényel túl nagy képzettséget pedig versenyezni kell a 3. világ kicsivel is beérő humánmukaerőforrásával.


Ám sokkal fontosabb lenne ha végre a magyar cégek mellé állna a mindenkori kormány és kedvezményes adóztatással,olcsó energiával,olcsó hitelekkel, célzott képzéssel és egyébb támogatásokkal segítené őket kibontakozni.Ebben viszont az EU nekünk korlátokat szab.

Amiket a nállunk nyugatabbra fekvő és szerencsésebb történelemmel bíró országok nem igazán vesznek figyelembe.Miért pont innen hiányozna a jó öreg kettősmérce.



Szal nemúgy van ám az ,hogy a "sepregetés szakon" végzetteknek a semmiből csak úgy elő lehetne kapni a varázskapalból egy jól fizető munkahelyet és a csúnycsúnyarossz miniszterelnök ,merő gonoszságból nem akarja ezt szívességet megtenni nekünk.


Mert akik a londoni tányérmosásból akarnak jövőt építeni maguknak a (pakisztáni konkurenseik legnagyobb szomorúságára) és ott elvégeznek bármilyen megalázó kulimunkát éjt nappallá tévő robotolással ,igen csekély esélyük van arra, hogy terveik valóra váljanak.Ám ha sokáig húzzák majdan egyszer tűrhető nyugdíjt hoz haza nekik a postás.Már ha be nem dől ott is addigra a nyudíjrendszer és lesznek újabbnál újabb bevándorlók akik befizetik tisztességgel.

2014. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%

"Jó pár évig mi fogjuk irányítani az országot, szokjatok hozzá, akinek nem tetszik, az takarodjon el külföldre."


Na ez nagyon nem volt szép.


Én kérek elnézést és elhatárolódom a kis provokátor bárgyú és meggondoltalan büffentéseiért.

2014. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
43%

#16


Mér' ki a f... vagy te?

Majd ha az összes patkány falhoz lesz állítva, akkor ugassál, megnézném, hogy odaállsz-e melléjük. A patkányt az összes olyan politikusra értem, akinek simán kijárna ez.


Kérdésre:

Senkire.

Csak akkor ne dumáljon nekem semmilyen viktorféle, hogy ezt meg azt tehetem, vagy nem. Nem én tehetek róla, hogy ide ejtett le az a gólya, de ha már ez van, akkor itt élek, elmenni biztos nem fogok.

Az a baj, hogy sok itt a birka, bár az sem külömb, aki elmegy.

Majd ha elegen leszünk úgy, hogy na most már elég, akkor nem nekünk lehet majd elmenni, hanem nekik elmenekülni.

Még hogy demokrácia... nevetséges.

4 évente 1 napig, 1 dologban van választásod, aztán fogd be a szád. Szép kis demokrácia, nem mondom...

Vagy csak én estem ki a körből? Valahogy engem soha, senki nem kérdezett, hogy mi legyen ebben-abban a dologban.

Nem azt mondom, hogy minden hülyeségről, de a fontos kérdésekről illene megkérdezni az embereket.

Az nem demokrácia, hogy megválaszthatom azt, aki gazdagodik majd rajtam.

2014. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%

Úristen már ennél a kérdésnél is megjelentél Princess Of The Moon?

Tudod mit ha ennyire szereted viktort akkor fogd meg őt meg a kormányát,és az össze olyan embert is mint te vagy vegyetek valami lakatlan szigetet,és takarodjatok ti el az országból!

2014. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!