Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a baloldal darabjair...

Most hogy a baloldal darabjaira hullik, mi lesz a kispártokkal (DK, Együtt PM, Mszp, )?

Figyelt kérdés

Azt mondták az eu választáson leméretik magukat külön, de ha nem jön össze, akkor az őszi önkormányzati választásra újra összeállnak.

Ez a banda még akar együtt dolgozni?



2014. ápr. 7. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Az, kispárt.


Valahogy mintha úgy tűnne, hogy 2010-hez képest javítottak volna a listás és a mandátumeredményeiken is.


Tudod melyik pártra nem igaz ez (a lényegi, második fele)? J-vel kezdődik a nevük.

2014. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne? Visszajutottak a húsosfazék közelébe, és nekik csak ez számít.
2014. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

"Tudod melyik pártra nem igaz ez (a lényegi, második fele)? J-vel kezdődik a nevük."


A Jobbik tényleg eléggé leszerepelt. Hol van a 30%? Hol van a "nyerünk Gyöngyösön"? Hol vmarad az "egyéniben sikerül majd indítani Novákot, Túrót, Volnert"? Ez így egy semmi. El is ment a kedvem az egésztől, '18-ban tuti nem szavazok a jobbikra.

2014. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A Fidesz meg a Jobbik simán ki fogja túrni őket a parlamentből.

2018-ra nyomuk sem marad.

2014. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Az egész baloldal nevetséges volt, nem is tudom hogyan gondolták, majd ők Viktorral szembe tudnak szállni.
2014. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem külön tetszik ez a pillanatok alatt lezajló stílusváltás a jobbikosoknál.


Tegnap estig arról beszéltetek, hogy a Jobbik és a baloldal vetélkedik és erős 2. helyen bejöttök. Ez nem logikusan ugyanazt jelentené, amit most a baloldal szemére vettek, miszerint nem sikerült a Fidesz megszorongatása nektek SEM?


Ja, dehogy, elvégre ti a tévképzetek és képmutatás világában éltek, ahol nincsenek objektív sztenderdek.


Ami történt: bekövetkezett az, amit rajtatok kívül mindenki várt. Fidesz sima győzelem, közepesen erős baloldali szereplés, Jobbik-lebőgés.

2014. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baloldal nevetséges volt, úgy ahogy mondják. A jobboldal besöpörte több mint a szavazatok felét (Jobbik+Fidesz). A siralmas az, hogy mind ezt úgy tették, hogy semmi épkézláb eredményt, programot nem mutattak. Ha a baloldal normálisan lép akkor a Trafiktól kezdődően, az Oktatást meglovagolva, Pakssal és utolsóként a választási csalásokat meglobogtatva fölényes győzelmet arathattak volna, ehhez csak Gyurcsány lekoptatása és helyette az LMP maradása kellett volna. Az más kérdés, hogy ők sem lennének semmivel jobb opciók a Fidesznél, de lényegében megvolt rá az esélyük.
2014. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se értem, annyi ügyet lehetett volna meglovagolni, hogy (ha lett volna egy normális, összeszedett felület hozzá) ebből lehetett volna egy sima baloldal győzelem. A fidesz sokkal nyomorékabb jelentéktelenebb ügyekből is 60-szor akkora balhét kreált, nagyobb visszhanggal, mint az összes fideszmutyi együttvéve. Nem tudom, szerintem nem tud a baloldal kommunikálni, vagy még nem tanulták meg ezt a köpködős, ugyanazt két hónapig rágós stílust. Pedig ezek ellen így kell játszani, na nem baj, majd legközelebb. Csak addig nehogy elcsövesedjek, mert aluljáróból aztán nem kap tőlem senki ikszet.
2014. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 3

És hol van a Mesterházy féle "legyőzzük az MSZP-t nem sokkal de legyűzzük" hülyesége :D

2014. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!