Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ellenzik a német megszáll...

Akik ellenzik a német megszállás emlékművét, és kordont bontanak, azokat egy kicsit sem zavarja, hogy az ország egyik szakrális terén ott virít még a kommunista förmedvény is?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Pillants rá azok a tüntetőkre.DK zászlókat fogsz látni.


Ők azok akiket a legkevésbé sem zavarja a szovjet emlékmű szobra, Gyurcsány úgyis Kádárt éltette a múltkor>

2014. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

"Megkezdődtek a német megszállás áldozatainak tiszteletére állítandó budapesti emlékmű építésének munkálatai a Szabadság téren."


És ezzel bárkinek most milyen problémája is van, mert próbálom keresni benne a hibát de nem találom.

A zsidóknak pont örülni kéne mert ők szívtak alattuk, akkor miért is bontanak kordont?

2014. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt én sem értem, de bennük nem keresek logikát már régóta. Szerepelni akartak egy kicsit, régen holokausztoztak már egy jóízű öblöset.
2014. ápr. 8. 21:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon divatos szó manapság ez a szakrális. Mit kell érteni alatta?
2014. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Jajj kérdező, nagyon gyerekes vagy. Menj, homokozzatok együtt Feri bácsival. Szerintem jól elszórakoztatjátok majd egymást, jól összeilletek. Addig is csendben lesztek legalább mind a ketten.
2014. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5: mit karattyolsz?
2014. ápr. 8. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:

"szakrális"


Két értelme van: egyrészt jelent szentet, másrészt lehet használni olyan értelemben, hogy vallással kapcsolatos (szakrális tevékenység = vallási tevékenység)

2014. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

"A zsidóknak pont örülni kéne mert ők szívtak alattuk, akkor miért is bontanak kordont?"


Mert ezzel szerintük a magyar állam nem vállalja a felelősséget az akkori cselekményekért. Nyilván magyarok is részt vettek a deportálásokban, és azért amit a nyilasok csináltak a német megszállás alatt, nekünk is kellene hajbókolni (szerintük).

2014. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
5: azt hiszem sikerült megfejtenem, miért írtad azt, amit. Tájékoztatlak, hogy most ki kellene állnod mellettem, és velem együtt kérdezni, hogy ja, miért is okoz valakinek problémát a német emlékmű. Az emlékműt a Fidesz valósítja meg, úgyhogy jó fideszeshez méltóan viselkedj. Tudom, nektek néha gondot okoz, hogy most mi mellett kell kiállni, és mi az, amit bőszen szidalmazni kell. Ki kéne adni a gyengébb szavazóknak egy kézikönyvet, egy szedetet, amiben felsorolják, hogy mit szidj és mit ajnározz.
2014. ápr. 8. 22:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja megvan már, nem is értem hogy nem jutott előbb eszembe, mert a magyarok egy bűnös antiszemita nép !

Csak a kurucra kellett pillantást vetnem hogy rájöjjek az igazságra, ajánlom nektek is !

[link]

2014. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!