Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen területen érdemes az...

Milyen területen érdemes az országnak fejlődnie?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Korrupciómentesség terén.
2014. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Koponyán belül.
2014. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
bűnözőket bűnözőként kezelni, börtönben lévőket napi 14-16 órán keresztül kőbányában dolgoztatni
2014. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Másodiknál a pont. Ha fejben fejlődne az ország, az húzná magával a többit.
2014. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Korrupciómentességben. Kiknek a zsebébe folynak el az uniós támogatások és miért kell áron felül költeni beruházásokra? Felcsúti gázszerelő néhány év alatt a 88. leggazdagabb magyar lett? Na ne vicceljünk már.


2. Mentalitásban, attitűdben. Ne az legyen, hogy munkahelyen "aki felettem van, azt szidom mint a bokrot, aki alattam, azt minél jobban eltaposom" és ne jelentsék fel az emberek saját szomszédukat, mert utálják egymást. Ne vágjanak az emberek olyan savanyú képet az utcákon, mint valami gyászmisén. Ne hazaárulózzanak le engem, mert megveszem a 200 forintos csokit, holott a politikusok meg nyakig sárosak.


3. Közbiztonságban. Ehhez még nem is kell költeni, csak ne legyen a bűnözőknek több joga, mint az áldozatnak.


Ha ez a három alap meglenne, onnantól már nyugodtan lehet azt is tervezni, hogy gazdaságban hova fejlődjünk és már rég Ausztria szintjén lennénk.


De az emberek ezt nem akarják. Ahogy láttam a szavazásból is. Meg amilyen pártokat kaptunk. Meg legalább a 2. pontban tudnának fejlődni az emberek. Így viszont egyék meg, amit főztek maguknak.

2014. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
0-ról fel kellene építeni az egészet újra.
2014. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Demokrácia terén. Ne 50% menjen el szavazni és ne lehessen már beetetni őket oly könnyen. Végül, ideje lenne ráébredni, hogy Magyarországon nem csak két párt van.
2014. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Társadalmi szinten. Amíg ez nem teljesül, az emberek csak ócsárolni tudják a másikat.
2014. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

A doing business rangsorba kellene feljönni.

[link]

2014. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!