Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik elégedetlen a választási...

Akik elégedetlen a választási eredményekkel azok szerint a baloldal mennyivel lenne jobb?

Figyelt kérdés

Szokásos forgatókönyv lett volna bal oldali győzelem esetén : Visszavonnak minden FIDESZES intézkedést, mint rezsicsökkentés. Jönne Gyurcsány a reformhullámaival, miközben Bajnaival és Mesterházival azon vitáznának, hogyan lehet a legkeményebb megszorításokat végrehajtani reformok címszóval úgy hogy közben a sajtóban a pannpn puma dübörög a gazdaság és nagy jólétet zengenének mindennap !


Másnap rohannának az IMF-hez mert a megszorítások végrehajtásához sok pénz kell ! Ez mire lett volna jó?


2014. ápr. 13. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha elégedetlen vagyok a választási eredménnyel miért gondolod, hogy a komcsikat tartom jónak? Csak ez a két bited van?
2014. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

# 1:

Így van. Ez megint egy kétbites gondolkodású ember... A kérdés egy burkolt komcsizás gyakorlatilag...

2014. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát sokkal. A Fidesz az MSZP politikáját folytatta, kivéve mikor épp olyan napjuk volt, és megkárosították az országot heccből értelmetlenül néhány százmilliárd forinttal. (trafikok, stadionok, MOL-részvények, magánnyugdíj-pénzek, atommutyi, földtörvény, Matolcsy megszólalásai, stb.)

Szóval az MSZP legalább tartott egy sz.r szintet. A Fidesz meg tart egy sz.r szintet, kivéve mikor épp tönkre akarnak tenni néhány tízezer embert.

Ja, és lehagytam, hogy a Fidesznek sikerült megdöntenie a hazugságrekordot, amit az MSZP fölállított. Pl következetesen hazudnak az államadósságról, a munkanélküliségről, a bűnözésről, a kivándorlásról, a forint árfolyamáról, stb.

Szóval én csak annyit tudok mondani, hogy az a "baloldali" eszement, hozzá nem értő, hazug csapat is jobb lett volna ennél.

2014. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ugye te sem gondolod, hogy ezek a politikusok teljesen hülyék ? Miért vonnának vissza bármit is, ami a népszerűséget csökkentené ? Medgyesy idejében is csak gazdasági kényszerből vonták vissza a 13. havi nyugdíjat, amit aztán Orbánék nem véletlenül nem hoztak vissza (tegyük hozzá, az általuk beígért 14. havit sem vezették be !!!). Gyurcsányt már nem engedték volna a színre, mert az csak olaj lenne a tűzre. A dübörög a gazdaság, szerinted nem azonos a Magyarország jobban teljesíttel ?? Ez mind csak duma. A lényeg sajnos az, hogy ezeknek a bármely oldalon álló politikusoknak valójában fogalmuk sincs, hogy mit kellene csinálni a gazdaság élénkítésére. Minduntalan a régi beidegződéseket veszik elő, legfeljebb újabb módon kombinálják azokat. Ezek életükben nem végeztek érdemi értékteremtő munkát. Minden adatot csak a KSH-tól vesznek át, fogalmuk nincs arról, hogy hogyan kapcsolódjanak be a legjövedelmezőbb termelési ágakba, amikor vagy 25 éve éppen hogy a tényleges termelést mindenhol gátolták az országban és visszaszorították. Csak meg kell nézni a vállalkozásokat: abban a pillanatban, hogy valaki a munkára gondol, azaz vállalkozni szeretne, máris azonnal fizetnie kell a semmire. Még nincs bevétele, de már van adószáma, TB száma, ezernyi egyéb száma, amire rögtön fizetnie kellene, de miből ??? Az önkormányzatok már a normálisan látható szolíd cégtábla kirakásához is építési engedélyt, építész tervező bevonását kérik, de miből ??? Nyereség nincs, de van "elvárt adó", folyamatosan küldik az iparűzési adóívet, akkor is, ha szünetel a tevékenység. Tele van az ország olyan agilis, munkaképes nyugdíjassal, aki szívesen dolgozna bármit, nem engedik szabadon, mert a foglalkoztatónak azonnal jelentenie kell egy adott telefonszámon. Mi ez, ha nem a munkavégző képesség és kedv szándékos visszatartása, gátlása ? Közben meg az "erdélyi" asszonyok járnak takarítani adózás nélkül.
2014. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

"Visszavonnak minden FIDESZES intézkedést"

Összességében talán még jól is járnánk.

2014. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

semennyire

de legalább ezek eltakarodtak volna

,

most meg simán szt hiszik minden ok, tök jó amit csináltak, mutyi, hazudozás, ország szétlopása

2014. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
na 4es tök jól megfogalmazta ezért nem lesz itt kilábalás soha
2014. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Másnap rohannának az IMF-hez mert a megszorítások végrehajtásához sok pénz kell !"


Gratulálok, tökéletes ellentmondás egy mondaton belül...

2014. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát tuti jött volna megszorítás - csak szólok bogaram, most is fog csak meg kell nézni a KSH adatbázisában az államháztartási hiányt az első 3 hónapra. Asszem beléd fagyna a sz....


Ugyanis a drága kormány laza 600-800 milliárdot tapsolt el 2 hónap alatt. 2!!!! Szóval szerintem ideje könnyes búcsút venned a rezsicsökkentésnek nevezett átveréstől.


Egyébként most kövezzetek meg egész nyugodtan, én alapból Viktátort sem tartom rossznak, én a 2/3-os többségét tartom annak. Nincs visszahúzó erő, minden abszolút marhaságot át lehet így verni, minden logikátlan törvényt. Ez itt a baj. Szóval annak sem örültem volna, ha a bal oldal - valamilyen csoda folytán - került volna abszolút többségben, mert eleve ennek vagyok ellene.

2014. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak h a kérdésre válaszoljak: Nem vagyok elégedett a választás eredményével, és szerintem a baloldal mégrosszabb lenne.


Offtopic: 2 biten 4 különböző értéket tárolhatunk (00, 01, 10, 11), a helyes kifejezés az egybites, azon tárolhato 2 érték (0,1).

2014. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!