Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örültök neki?

Ti örültök neki?

Figyelt kérdés
én nagyon örülök neki hogy meglett a fidesznek a kétharmad.
2014. ápr. 14. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Hát akkor eléggé tudatlan ember vagy...
2014. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

szerintem te csak provokálni akarsz, mert mindjárt jönnek majd a nagy jobbikos meg balos hozzászólók, hogy így meg úgy.

de amúgy én is örülök, így legalább nem mondhatják, hogy nem kaptak még 4 évet!

Most meglehet mutatni ez mire lesz elég.

ha nem tetszik a végeredmény a népnek, akkor nem szavaznak rá, van már épp elég párt ebben a kis országban, majd keresnek mást.

2014. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem, mert az ország többsége egyre szegényebb lesz, és megszűnt a jogbiztonság, egypárt rendszer van és lassan diktatúra is.

A társadalmi rétegeződés egyre inkább olyan, mint Horthy idejében.

Van a felső tízezer, aki nagyon jól él. Van egy szűk középréteg, akik most még elég jól élnek. Van a nagy többség, akik alig vagy már nyomorban élnek.

Ez pedig pár év múlva még rosszabb lesz.

2014. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem provokálni akarok csak én is nagyon örülök neki a 2/3-nak.
2014. ápr. 14. 15:31
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is nagyon örülök neki.( Igy talán összeszedik magukat akik jobb (nem jobbik!!!!!!) lehetöséget nyujtanak. Legközelebb elmennek választani, akik kényelmesen ültek most a se---kön.) Azon az egy-két mandátumon meg nem mulik semmi, ami a 2/3-ot hozta. Bármikor megvehetnek néhány képviselöt szavazásokra.
2014. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
lődd magad a dunába hülyegyerek...
2014. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Majd lefagy a vigyorod, amikor összeül az új kormány és még a levegőt is megadóztatják.
2014. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ezt a sziveséget tedd meg,de légyszi egy puskával lődd magad fejbe,hatásosabb.
2014. ápr. 14. 15:37
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
2/3-ot egyik pártnak sem szabadna megadni, mert akkor az alkotmány összes pontját megváltoztathatnák, úgy ahogy akarják...szerencse hogy az EU ezt nem engedné, de ha nem lennénk tagállamok, akkor OV-ék bármit megtehetnének.
2014. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Andizsuzsi ***** válasza:
71%

" én is nagyon örülök neki a 2/3-nak."


Semmi szükségük nem volt rá. A munka dandárját már elvégezték. A maradékhoz nincs szükség kétharmadra. Feleslegesen gerjeszted itt az indulatokat.

2014. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!