Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a probléma a Szabadság...

Mi a probléma a Szabadság téren álló szovjet emlékművel, illetve a jövőbeli náci emlékművel?

Figyelt kérdés

Mármint azt nem értem, hogy ennek miért negatív a visszhangja? Úgy látom, valamit nem értek, mert szerintem jó, hogy emléket állítunk ilyesmiknek, hogy emlékezzünk a borzalmakra, de talán valami más van emögött amire nekem nincs rálátásom??

Valaki megmagyarázná?:)


köszönöm



2014. ápr. 21. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Semmi.
2014. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Semmi,csak egyesek nem bírnak magukkal, kell nekik a cirkusz.


Az arkangyalkos emlékmű a német megszállás áldozatainak emlékére lesz, nem Holokauszt emlékmű.

Volt német megszállás?Volt?Járt áldozatokkal?Járt.

Így teljesen jogos emlékművet állítani.

2014. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
A szovjet emlékművet azért nem fogják elbontani mert katonák vannak ott eltemetve.
2014. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Most ilyenkor miért kell lepontozni? Egyáltalán nem fogalmaztam meg véleményt azzal kapcsolatban, hogy helyesnek tartom-e vagy nem, hogy ott van még a szovjet emlékmű, de tény, hogy ezért nem bontották még el annak ellenére, hogy sokaknak szúrja a szemét.
2014. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

"A szovjet emlékművet azért nem fogják elbontani mert katonák vannak ott eltemetve."


Nincsen ott eltemetve senki. Ideiglenesen már elbontották egyébként egy építkezés során, de az oroszok kérésére visszarakták. Semmi nem indokolja, hogy továbbra is ott maradjon, hacsak az nem, hogy most éppen nyalizunk az oroszoknak.

2014. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Az a probléma, hogy van Budapesten egy jól kereső, zsidó származású, liberális réteg, akik egyébként rohadtul unatkoznak és most ebben a hepajkodásban találták meg a szórakozásuk kulcsát.


Nincsen homofelvonulás, homoolimpia, szürrealista kiállítás, agybajos színházi darab, holokauszt emléknap, ezért most az emlékmű elleni tüntetéssel ütik el az időt.

2014. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csináljunk gyors egy szürrealista homo kiállítást, azzal ellesznek egy darabig.
2014. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=bHuCyfassVk


Egy ilyen lekötné őket egy darabig.

2014. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#5-ös egy így nem igaz!

Annak az emlékműnek köszönheted, hogy az oroszok rendben tartják az oroszországi magyar katonai sírokat!

2014. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

"A jobbikosoknak már a szürrealizmussal is baja van? Ez nekem új. Tényleg tisztára hitleristák, az ő idejében volt az "elfajzott művészet"."


Nem vagyok jobbikos, ugyanakkor az elfajzott művészetet valóban elítélendőnek tartom, mert egész egyszerűen dekadens és agybeteg. Nem értem, hogy ehhez miért kéne jobbikosnak lennem.

2014. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!