Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik szavazók: támogatjátok...

Jobbik szavazók: támogatjátok az oroszokat?

Figyelt kérdés
A vörös csillagokkal és szovjet zászlókkal együtt?
2014. ápr. 22. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább Munkáspárt szavazó vagyok, csak azért támogatom a Jobbikot, mert népszerűbb, de igen támogatom őket mindennel együtt.
2014. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

A szovjet zászlókat nem támogatom.


De Oroszországot normálisabb értékrendűnek tartom, mint a nyugatot.

2014. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Támogatják ezek a koreai diktátort is, nekik a lényeg az, hogy ne a "zsidó" nyugat oldalán legyen :)
2014. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Pár éve zsidókat lélegeztek a németek, azelőtt a franciák fejezték le egymást, azelőtt kivégezték azt aki nem hitt istenben. A világ változik már az oroszok sem Kommunisták, a németek sem égetnek el zsidókat, a franciák sem fejezik le egymást, és bárki lehet ateista, vagy más vallású. Szerintem az oroszoknak igaza, van a Krími félszigeten oroszok laknak, minimum autonómiát érdemelnek. Bennem nincs kettős mérce, autonómiát Erdélynek, Krím félszigetnek, stb.
2014. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyiket sem támogatom, mindkettő arrogáns nagyhatalom, hódítási célokkal. Az oroszok kissé nyersebbek, eszközeik nem annyira kifinomultak, azonban az ún. "nyugatot" sem kell félteni. A konfliktus alapja a gazdasági befolyás megszerzése minél több állam felett.
2014. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Főleg a lengyelek lélegeztek zsidókat, amúgy egyetértek, hogy az önrendelkezés alapvető emberi jog kell hogy legyen mindenhol, nem is emiatt kérdeztem, hanem azért, mert ha megnézed bármilyen nemzetközi fórumon (pl youtube) a kommenteket, oroszbarát oldalon sok-sok szovjet és kommunista jelképpel lehet találkozni és újra Szovjetuniót akarnak.
2014. ápr. 22. 18:58
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: én egyetértek veled, de a Jobbik elég keményen oroszpárti
2014. ápr. 22. 18:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ötössel egyetértek.
2014. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szimpatizálok velük, fenntartásokkal persze. Putyin politikája tetszik, saját útját járó orosz hazafi, tojik a nyugat megvetésére - persze ő megteheti. Nagyon romlottnak érzem a Nyugatot, zsákutcának a politikáját (mielőtt belekötnek: a 28 EU tagállamból 26 - ban jártam. És Oroszországban is). Putyin "melegpolitikája" is nagyon példás.
2014. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Ja HakapesziM, csak éppen Oroszország egy putri.
2014. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!