Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igye az csak egy rossz vicc,...

Igye az csak egy rossz vicc, hogy a baloldal kapja a Nemzetbiztonsági Bizottság vezetését?

Figyelt kérdés
Általában a második legnagyobb párt kapja, és mivel 5-en sikerült leelőzniük a Jobbikot, így ők a második erő. De tudtommal lemondtak róla, mimndazonáltal olyat is hallani, hogy mégsem mondanak le.

2014. ápr. 23. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Buta vagy, haver. A baloldal nem kap semmi fontosat. A jobbik sem. Minek vészmadárkodsz?
2014. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugye csak rémálom, hogy megvan Orsós kétharmada?
2014. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

A Nemzetbiztonsági Bizottságot MINDIG a legnagyobb ellenzéki párt vezeti, törvénybe van foglalva. Ezáltal igen, eddig is ők voltak, most is ők lesznek. De gondolom halvány fingod nincs róla, mi is az, és mit csinál, csak hallottad az rtl klubon.

Gondolom attól rettegsz, hogy majd elárulják a hazát a nemzetközi cionista összeesküvésnek. Meg kell nyugtassalak, nem, 2 okból. 1.: a nemzetközi cionista összeesküvés (ha van) nem foglalkozik Magyarországgal, 2. a Nemzetbiztonsági Bizottságnak nincs döntési jogköre, feladata a titkosszolgálatok munkájának törvényességi felügyelete, parlamenti keretek között.

2014. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 07:47


Ergo ugyanott tartunk, amit pár szóban összefoglaltam: egyetlen ellenzéki párt nem kap semmi igazán fontosat.

2014. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban, csak ez tragikomikus.

Az egyetlen nemzeti párttól féltik a Nemzetbiztonságot.

Ki érzi az iróniát?

Vagy ki érzi azt hogy a szegfűs narancs nem engedi oda az ellenőri székhez a magyarokat, mert még kiderülne mindkettőről sok minden?


Kedvenc mondatom mára:

"a nemzetközi cionista összeesküvés (ha van) nem foglalkozik Magyarországgal"


Azt se tudod hogy van-e vagy nincs, de a törekvéseiket azt biztosra tudod?:)


Nem kell messzire menni, az mszp+fidesz kombó eleve veszélyes a közbiztonságra, amikor az újságíró értesíti a hatóságot hogy izraeli kémrepülők jönnek mennek a légterünkben...

2014. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3: nem tudom, mire ez a nagy mellényed, kicsit vegyél vissza, és üss meg egy szerényebb hangnemet, mondjuk az eszednek megfelelőt.

Nem lehet olyan párt ennek a bizottságnak a vezetője, amelyik tele van III/III-as ügynökökkel. Gondolom halvány fingod sincs, mi ez.

Nem nézek rtl klubot, úgyhogy még ezt is sikerült rosszul gondolnod.

2014. ápr. 24. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nincsen, mivel már elérte a célját, ergo értelmét vesztette. De ha lenne, akkor sem a magyarok lennének a legnagyobb problémái.

Azokkal az erőforrásokkal, amiket ti tulajdonítotok neki, nem valószínű, hogy az lenne a legfőbb célja, hogy ezt a területet, aminek SEMMI jelentősége és értéke nincs megszerezze (nincs stratégiailag fontos helyen, nincs jelentős nyersanyag lelőhely, nincs fejlett gazdaság, meg úgy semmi se).

Meh, felhozza megint azt az x éves ügyet.. Nem kémrepülők, felderítő gépek. Azt gyakorolták, hogy hogyan tudják bemérni a légvédelmi lokátorokat, mert ugyanolyan van nekünk, meg a szlovákoknak, mint a szíreknek. Nem a választásokat csalták el, és nem az országot derítették fel az inváziós erő számára. Azért nem kötötték ezt a nyilvánosság orrára, mert semmi közük hozzá. Ha minden paraszt tudná például, mit csinál a KMCS afgánban, az se lenne jó. Az emberek semmilyen formában nem voltak veszélyben emiatt, akkor lettek volna, ha ezt nagydobra verjük.

2014. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Arra a nagy mellényem, hogy politikatudományból szigorlatoztam, ergo valami halvány fingom van a magyar állam működéséről, a kérdezővel ellentétben, akinek ha lenne, nem kérdezne ilyen blődségeket.

Tényleg fogalmam sincs, mi az a III/III, kérlek világosíts fel (irónia). Ha nem politizálhatnának az olyan emberek, akiknek kötődésük volt a kommunista rendszerhez, akkor holnapra megszűnne a magyar pártrendszer. Igen, a kedvenc jobbikod is tele van régi komcsival. Most be fogsz sírni, de semmilyen nemzetbiztonsági veszélyt nem jelent az, hogy valaki 3/3-as volt. Nem akarja senki visszahozni a komcsi rendszert, nincsenek komcsi terrorszervezetek. Egy párthoz kötődnek paramilitáris jellegű szervezetek, ez a jobbik. Ergo jelenleg a jobbik az egyetlen párt, ami elég haloványan ugyan, de nemzetbiztonsági veszélyt jelent.

Erkölcsi szempontból persze más a helyzet, de az nem nagyon érdekel senkit.

2014. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 12:46


Sok lesz az az ergo :)

2014. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek, összesen egyszer használtam az ergo szót. Feltételezem az egora gondoltál. Én tisztában vagyok a saját korlátaimmal, tudom, hogy nem tudok mindent, de amikor ilyen hülyeségeket írogatnak az emberek, minimális tájékozottsággal, akkor felidegesítem magam.

Én sem megyek fel autós fórumra észt osztani, meg nem csesztetem a szobafestőt, hogy minek használ alapozót, amikor van már a háznak alapja..

2014. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!