Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hamisít meg szinte...

Miért hamisít meg szinte minden statisztikát a Fidesz?

Figyelt kérdés
Ugye kozmetikázza a munkanélküli (foglalkoztatottsági) statisztikákat, a bűnügyi statisztikákat meg még ki tudja mit.
2014. ápr. 26. 10:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%

Miért jó az a Fidesznek, hogy a statisztikák olyan adatokat közölnek, amik számukra kedvezők, mert remek kormányzó erőnek mutatják be őket?


Teljesen fogyatékos és hülye vagyok, mondjátok már meg, hogy miért!!!

2014. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy most miért jó neki... nem vagyok hülye, de előbb-utóbb szerintem ki fog derülni a valóság.
2014. ápr. 26. 10:55
 3/40 anonim ***** válasza:
12%

A valóság az, hogy a Fidesz ellenzéke egyre szánalmasabb, ez fog kiderülni, és az, hogy a Fidesz felvirágoztatja az országot, nem úgy mint az MSZP, amely csak romba dönteni volt képes, meg mindent megtenni az EU-ban azért, hogy a nemzetközi erők tönkretegyenek minket.

A valóság az, hogy Magyarország nagy jövő előtt áll, az MSZP féle hazaárulók pedig a közéletből való elpusztulás előtt állnak.

2014. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%
Legfeljebb Felcsútot virágoztatja fel, nem az országot. Most adósították el az országot min. 40 évre. Az államadósság egyébként rekordot ért el, az ország pedig továbbra is bóvli kategória. Aki Figyiszes médiából (kb. 99%-a médiának) tájékozódik, az meg is érdemli, hogy kómában éljen.
2014. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Látod, az ilyen 60%-os félék miatt.
2014. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%
Mert a híveik elhisznek nekik mindent, mint a 60 %-os hozzászóló is. Orbánnak fontos, hogy fényezze magát.
2014. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

"A valóság az, hogy a Fidesz ellenzéke egyre szánalmasabb, ez fog kiderülni, és az, hogy a Fidesz felvirágoztatja az országot, nem úgy mint az MSZP, amely csak romba dönteni volt képes, meg mindent megtenni az EU-ban azért, hogy a nemzetközi erők tönkretegyenek minket."


Mesélj, miért akarna bárki (vagy ahogyan te mondod, a nemzetközi erők, jelentsen ez bármit is) is tönkretenni egy piszlicsáré, 10 millió lakosú Kelet-Európai országot?

2014. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

"Azt tudom, hogy most miért jó neki... nem vagyok hülye, de előbb-utóbb szerintem ki fog derülni a valóság."


A valóság nem fog kiderülni, mert van annyi eszük, hogy vigyorogva hazudjanak továbbra is, a sok gyökér meg el is hiszi nekik.

Amúgy a 8 évük tuti meglesz, azalatt pedig annyit össze tudnak lopkodni, hogy még a dédunokák is dőzsöljenek belőle. Így volt ez az MSZP-vel is, most azok sem hiszem, hogy nagyon panaszkodnának a nyomor vagy a rácsok miatt, mivel jelenleg is ráérnek valami fostos emlékmű ellen tüntetni, szóval nem hiszem, hogy túl sok anyagi problémájuk lenne.

De én még arra is merek fogadni, hogy 8 évnél tovább lesznek, mert elég jól csinálják a népbolondítást. Ott van például a 3-as válaszoló, nézd csak meg. És nem 20 van ezekből, hanem rengeteg.

Az ilyeneknek fogalma sincs arról, hogy mi az a jólét, így teljes szívből tudnak ujjongani a 47 ezer forintos közmunkának, amivel Szeretett Viktor elhozza a fejlődést és a boldogságot Magyarországra. Ha pedig mégis keveselnék ezt a pénzt, akkor bebeszéli maguknak, hogy az emútnyócév miatt tud Viktor csak ilyen keveset adni, mert az MSZP úgy tönkretett mindent, hogy még Szeretett Vezérnek is 40 év kell hozzá, hogy helyretegye a dolgokat.


Működik a kognitív disszonancia, bár nem csodálkozom rajta, mivel a magyarok amúgy is egy olyan nép, akik általánosan egy rakás személyiségzavarral és mentális problémával küzdenek még ezen kívül is, például depresszió, öngyilkossági hajlam, szociális fóbia, pánikbetegségek, nárcizmus, egoizmus, stb...

2014. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
66%
Hamisít, mert megteheti. Asszisztál hozzá a sok fogyatékos.
2014. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
11%

Nem hamisít semmilyen adatot,ezt a baloldal találta ki, aminek lassan vége.2018ra meglehet majd nézni hogy az ország egy elég erős gazdasági fellendülésben lesz, és 2/3 dal megint nyerni fognak.

elég lesz a devizatörvény nekik, és megpróbálják a teljes foglalkoztatást megvalósítani(igaz csak közmunkával(, akkor ez már bőven elég lesz.

aki nem hiszi, ezt a kérdést elmentheti, és a következő választásnál írhat.

mert amit írtam ez már borítékolható.

2014. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!