Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok mondani egy olyan...

Tudnátok mondani egy olyan személyt, aki jobb miniszterelnök lenne mint Orbán?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 16:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Én.
2014. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nos, viktorkánál szinte CSAK jobbak lehetnének. Megkockáztatom, még egy kisiskolás is.
2014. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Pl én. Vagy bármelyik családtagom. Vagy úgy általában az ismerőseim 99%-a. És ezzel nem csak én vagyok így, hanem a magyar emberek jelentős része. Kb 3-5.000.000 ember él ebben az országban, aki jobb miniszterelnök lenne, mint Orbán. Remélem ez elég. De ha nem, van még egy csomó ország, azok népességének nagy része is alkalmasabb lenne.
2014. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Dr. Paul Joseph Goebbels
2014. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

# 1:

Nem is, mert én!


Egyébként nem. Nincs jobb, de rosszabb sem. Ő ugyanazt csinálja/fogja csinálni, amit bármelyik másik is tenne...


https://www.youtube.com/watch?v=64l7GK3UHZw

2014. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

Oda kéne adni egy napra a miniszterlnökséget néhány embernek akinek az a véleménye, hogy ő maga is jobb lenne. Nem hiszem hogy örülne mikor rájön, hogy ez nehéz.


Szó mi szó, a többség az ellensznve miatt elvakult, valójában sajnos nm tudhatjuk, hogy van-e ilyen ember. Ez gy szakma, amit nem véletlenül tanulnak hosszú évekig. És amit mindenképpen meg kell tenni, azt Orbán valójában megteszi, emellett pedig bármi opcionálisat, ami a pártja és az ő népszerűségét növeli. Tehát a látható határokon belül nem feltétlenül rossz amit csinál, teljesen átlagos kormányzást folytat.

A probléma az eltűnő milliárdokkal van, és azzal hogy nem számoltatják el a baloldalt, mert sajnos azt nem tudnák anélkül megtenni, hogy ők ne faszuljanak az általuk ellopott pénzekért.

Magánnyugdíjas 3000 milliárd? Simicska? Miből milliárdos a család és a haverok?


Nem az a baj, ahogyan irányít, hanem az, hogy a hatalommal ő is visszaél.

2014. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Hosszú lenne felsorolni.
2014. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Bizony, nem rossz. Jobb, mint Hitler, vagy Sztálin. Ott MÉG nem tartunk... Ugyanis a kommunisták a FIDESZ-be is mentek dögivel... Az álrezsicsökkentés, sikkasztás, nyomorban élők alázása, az egyháznak "talphoz, kutya" stílusú megnyilvánulás, most meg haverság... Áhhh, igen, itt minden rendben van... Persze... Inkább építtessen még több totál felesleges dolgot. Szívből elítélem. Nála talán még nekem is mennének a dolgok, 15 évesen. (elméletről van szó, mielőtt még őrültnek tartanátok)
2014. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

@6

Én is odaadnám néhány napra a miniszterelnökséget magamnak. Akkor már ketten vagyunk:) Természetesen vannak dolgok, amiket meg kell csinálni, de ezeket nem a miniszterelnök csinálja, hanem külön ezzel foglalkozó bizottságok. Ők azok, akik azt a bizonyos "teljesen átlagos kormányzást" folytatják. A probléma ott van, hogy a pártpolitika miatt Orbán beleavatkozik ezeknek a bizottságoknak, szakértőknek a munkájába. Az oktatásügyi/mezőgazdaságügyi/imázs/stb. bizottság tagjának lenni az valami, az egy szakma, a miniszterelnökség csak egy szép cím, ami semmiféle előismeretet nem igényel. És ez még nem lenne baj, ha a miniszterelnök nem gondolná magáról, hogy ő már valaki, és pofázna bele mindenbe. Ez az, amit én jobban csinálnék. Aki ért hozzá, az csinálja, én pedig szépen lógatnám a lábamat (persze kis túlzással, nyilván mindig van mit csinálni). Szerintem ennyivel is többet tennék az országért, mint Viktor urunk jelenleg.

2014. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Stadler József!
2014. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!