Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mennyire etikus egy polgárm...

Ez mennyire etikus egy polgármester részéről?

Figyelt kérdés

Személyesen ismerem az itteni polgármestert, ahol én lakom az egy kisebb város 3ezer fő lakik itt.

A polgármester nem ide valósí,kb 10km-re lakik egy kistelepülésen,pályáztak lakásépítésre,és nyertek a pontos összeget nem tudom,de ebből az összegből ő saját magának is akar készíttetni egy lakást, ez engedélyezett elvehet abból a pénzből saját lakára?


2014. ápr. 26. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha fideszes, akkor természetesen.
2014. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy engeditek-e neki? Nálunk is hasonló a polgármester, de több család is össze fogott most és az őszi választáskor a képviselőktől kezdve mindenki el lesz zavarva.
2014. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs vele semmi bajom felőlem költözhet csak érdekelt a dolog,hogy jogilag megállja a helyét a dolog
2014. ápr. 26. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon nem etikus, bár jogilag könnyen lehet, hogy nem kifogásolható. Viszont ez tipikusan olyan dolog, amit nem szeretne az illető, hogy az őszi önkormányzati választások előtt elterjedjen :D
2014. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami mutyi biztos van a háttérben, hiszen már az se normális, hogy 3000 fős település város.
2014. ápr. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ilyen nincsen, azért ilyen lyukat nem hagynának egy pályázatban. A lakásépítési pályázatból épített lakásokat gondlom azok kaphatják meg akik rászorulnak. Úgy a nagy semmire nem indítanának ilyen pályázatot, tehát, hogy a pályázat nyertesei maguknak építsenek házat, ez teljesen abszurd. Jogilag teljesen biztos vagyok benne, hogy kifogásolható, az egy más kérdés, hogy valójában miként próbálják majd eltusolni.
2014. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés ennyi információból nem megválaszolható. De a pályázat feltételeiből, továbbá a pályázat anyagából egyértelműen eldönthető a dolog. Persze esetenként a hatalom felülírja könnyedén a törvényeket is. Hogy itt erről is lehet-e szó, nem derül ki.
2014. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit te érzékelsz az a kisiparos Fideszes bűvészkedése a milliókkal. Az ilyen csalások, lopások minden szempontból helytelenek, de mit vársz a polgármestertől? Ha ő azt látja, hogy a nagyiparosok büntetlenül csinálnak azt amit akarnak, akkor persze, hogy követi a példájukat.

Idáig süllyedtünk...

2014. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!