Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért nem értik...

Az emberek miért nem értik meg, amit a Jobbik mond?

Figyelt kérdés
A Jobbik bezáratná Gyurcsányt, Bajnait, Demszkyt, Simon Gábort és Orbán Viktort. A Jobbik ezeket utálja, de az emberek buták. Én ezért szavaztam a Jobbikra, mert igazat mond.

2014. máj. 12. 15:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"19-es te is hazaáruló vagy ???"


Nem, csak -egyelőre még- józan, felelősen gondolkodó polgár. Magyarország egy Jobbik-kormányt nem engedhet meg magának.

2014. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"de az emberek buták"


Mi alapján is van MO-n 8 millió ember aki szavazni tud.

Ebből a legutóbbiak alapján.

V mivel több mint egy millió bal liberális kb ennyi jobbikos is van kb 2 millió fideszes a többit pedig nem érdekli a politika.


Szóval azt mondod h 7 millió ember buta mert nem jobbikos v nem politizál.

Szerintem ez komplexebb 1. az emberek bizonyos részének a puttonya tele van a politikával. 2. Aki évtizedek óta valamely párt szimpatizánsa az nem fog váltani plán ha idős. És idős szavazóból van a legtöbb.


Ami a fiatalokat illeti ők megint v nem politizálnak v nekik mind 1 mert kimennek külföldre, mert ott jobb az élet.


"Az emberek miért nem értik meg"-hez pedig megértik ők csak a jobbik mára már kiszorult a médiából így az image-ük egyenlő lett a nácikkal és őket sokan nem kedvelik.


Kb ezek miatt nem valószínű h felkerülnek.

2014. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten irritál az a hozzáállás, hogyha valaki nem ért egyet a Jobbikkal, akkor az már "hazaáruló". Szerintem azok, akik ilyent mondanak sokkal butábbak, mint akikről azt gondolják, de ezt úgysem értik meg.

Egyrészt egyáltalán nincsenek tisztában a hazaárulás fogalmának jelentésével, másrészt meg sem próbálják megérteni a másik érvelését, véleményét. Az ilyenekkel egyszerűen nem lehet és talán nem is kell mit kezdeni.

2014. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Akkor ebben az országban per pill 7 millió "hazaáruló" él.

A Fidesz, a DK, az MSZP, LMP.... nagy örömére.


Ja és nem valószínű h a Jobbik bármikor is felkerülne.

De le lehet pontozni nyugodtan, ha fáj az igazság.

2014. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!