Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt a kuruc. Infoval?...

Mi történt a kuruc. Infoval? Miért az oroszok pártját fogja? 1956 hőseinek tisztelete?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi történt a kérdezővel? Jött a parancs Brüsszelből? Nem mehet csicsikálni, amíg nem trollant egyet a csúnynácikról a GYK-ra?
2014. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha érdekel én is rasszista vagyok, csak a mihez tartás végett. Amit a kurucinfo művel, teljesen antimagyar.
2014. máj. 13. 00:21
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert nem ér nekik semmit a haza!
2014. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hazaárulók!
2014. máj. 13. 00:31
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
idióta
2014. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Mert valójában komcsik, akik most árpádsávba csomagolva akarják eladni a marxista ideológiát

Amúgy meg:

[link]

2014. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Az európai szélsőjobboldali pártokat az oroszok anyagilag támogatják az EU destabilizációja céljából, ez nyílt titok, sok elemzés megírta már. Ezért lenne jó ha nyilvánosak lennének a pártkasszák, de erre ugye csak az LMP volt hajlandó eddig, a többieknek jól jön az illegális pénz.


És persze, ilyenkor Vonáékat az sem zavarja, hogy az oroszok az importtilalmukkal épp most teszik tönkre a magyar húsipart- ha igazán a nemzeti érdekeket néznék, akkor ez zavarná őket

2014. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mustafa33 ***** válasza:
76%
Ha Magyarország az ukránok s..gét nyalja, az ősi földünk bitorlójaét, az orosz jópofizzon velűnk? Mikor ráadásul neki van igaza?
2014. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
az oroszok nem nézik semmibe a magyarokat. a 2. világháború után IS rengeteg német és magyar embert meghurcoltattak, tönkretették az életüket akiknek semmi közük nem volt a magyar hadsereg háborús bűneihez (ami tény, hogy volt sajnos) de egyszerűen állatok voltak az akkori oroszok... és ott van persze 56. én egyszerűen nem tudok megbocsátani nekik. az én szememben az oroszok utolsó barbár, mocskos, keleti s*ar nép.
2014. máj. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

# 8:

Attól hogy valaki az ellenséged ellensége még nem lesz a barátod. És főleg nem lesz automatikusan igaza mindenben.

2014. máj. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!