Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti érzitek azoknak a nagyszerű...

Ti érzitek azoknak a nagyszerű eredményeknek a hatását, miszerint nő a gazdaság, csökken az államháztartási hiány, nulla az infláció, nő a foglalkoztatottság, stbí?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyébként most felhívtam, és csak egy autómatatával csevegtem 20 percet, mindenféle számkombinációban...

NEM VOLT EMBER!

-sehol-

2014. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Érzem. Környezetemben jelentősen nőtt a munkanélküliség. Bevezettek egy kényszermunka programot mely arra jó, hogy véletlenül se keressen állást a paraszt, menjen el szarért húgyér megalázó, megerőltető munkát végezni embertelen körülmények közé, hisz legalább addig sem keres munkát. Ennek célja jellemzően nem az hogy a munka haladjon és bármi is meg legyen csinálva, hanem hogy minél jobban meg legyen szopatva a dolgozó. Követ szedni például a legnagyobb sárban kell, ahol garantáltan térdig süllyed, a kaszálással viszont meg kell várni a minimum hatvan fokos napi középhőmérsékletet, mert ellenkező esetben nem lenne rosszul.


Üzenetem a parlamentbe:

-B*szd meg Orbán az *nyád szájba!

2014. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, érzem. Gyerek utáni családi adókedvezménnyel nő a fizetés. Tavaly kerestem munkát és 1 hónap alatt találtam. Az államháztartási hiány kamu, ezt mindenki tudja, bár ez az átlagember életére nincs hatással. Az infláció hivatalos adat, azzal nem lehet vitatkozni. A kp felvét sem érintett, kártyával fizetek mindenhol. Nem szarakodok a kp-vel. Hitelkártyával költök, az visszahozza a bankköltségeket simán.

Gondolkodni is kell, nem csak ócsárolni, és ki lehet jönni jól a helyzetből.

2014. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nincs infláció, hanem defláció van most. Jelenleg ezért sír most mindenkinek a szája...


A közmunkaprogram meg valóban nevetséges, de azért nem kell ennyire túljátszani a szerepet. Bárhol jártam és közmunkásokat láttam, mindenhol csak támasztották a lapátnyelet, vagy ücsörögtek és beszélgettek. Max egy-két ember dolgozott a tízből.


Ilyen munkáért nem is lehet több pénzt kérni szerintem (meg fordítva is igaz, ennyi pénzért komolyabb munkát nem is várhatnak el).


Államháztartási hiány növekszik, de ezt mindenki tudja, aki nem retardált. Több a kiadás, mint a bevétel és ez így is marad addig, amíg helyre nem rakják a gazdaságot (soha).


A gazdaság pedig növekszik, ugyan kis mértékben, de növekszik; ami elsősorban a külföldi multiknak köszönhető és viszik ki a pénzt ezerrel az országból. Igazából most már szinte csak a külföldre menekült munkavállalók tartják életben ezt az országot, akik mindig hazaküldik a pénzt. De ha sok évig fog ez így menni, nem hiszem, hogy bárki is akarna maradni.

2014. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Miért hiszel a statisztikának?


Nő a gazdaság - Igen, külföldi nagy cégek ide jönnek az olcsó munkaerő reményében.


Csökken az államháztartási hiány - Ez igaz, fizetjük vissza szépen a tartozásokat. Ettől az állam szépen gazdagodik. Mi nem.


Nulla az infláció - Mesterségesen csökkentették, meglesz a böjtje, kincstárjegyekkel együtt.


Nő a foglalkoztatottság - Ez igaz. Soha ennyi magyar nem dolgozott... külföldön... Na meg a közmunkaprogram, ami nagyon fontos, de nem szabadna az abban résztvevőket, és versenypiacon dolgozókat együtt számolni.

2014. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

4- év...

Ezek után kiderül m9nden!

2014. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ezek is gyuri módon csalanak, végük!
2014. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!