Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan jó érzésű, normális...

Van olyan jó érzésű, normális ember, aki Kerényi Imrével NEM ért egyet? Igaza van neki.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 23. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
404 fájl nem található. Nem tudsz linkelni vagy már törölték a cikket. De ha leírod röviden, hogy mit akar ez a Kerényi, én elmondom, hogy miért baromság:)
2014. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
trágárság szűrő nem engedi linkelni így a b.u.z.i szóból vedd ki a pontokat.
2014. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a linkben: "b.u.z.i" pontok nélkül


máshogy nem engedi elküldeni,pedig link cím és a liberális sajtó írja,tehát szó szerinti idézet

2014. máj. 23. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Jóérzésű, többnyire normális embernek tartom magamat, és az a véleményem, hogy egy pszichiáter már tűkön ülve várja Kerényit.
2014. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint jóérzésű, ráadásul magyar ember kerényit egy idóta köpönyegforgató parasztnak tartom.


Egy kis pö.snek, hogy írjak én is egy olyan szót, amit szűrni kell.

2014. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pro Patria ***** válasza:

Eléggé autoriter hajlamú... Az "alkirály" kifejezés két okból is érdekes. Egyfelől, mert ilyen titulus soha nem volt a történelemben, legalábbis én nem találkoztam ilyennel. Másfelől pedig bemutatja, hogy az a fajta szervilis, háttérben maradó talpnyaló hozzáállása van, aki valaki mással "elvégezteti a piszkos munkát", azaz megvárja, míg király lesz, minden felelősség és teher az övé, majd behízelgéssel eléri, hogy ő is közel üljön a tűzhöz. Nincs elég karizmája az uralkodásra - de vágya az van. Így az uralkodással járó terheket nem kéri, de jó lenne egy felelősség, ugyanakkor egyben korlátok nélküli "alkirálynak" lenni.


A "betiltom, elveszem, véleményparancsoló leszek" pedig ötéves gyerekek fantáziálásának színvonala.

http://www.youtube.com/watch?v=khfbd1bGVTQ


Eszembejuttatja ezt a gyereket:

http://www.youtube.com/watch?v=OXFdvrBn76k

A videó címe: "Ha én lennék Magyarország királya"

Majd alatta a szövegben:

"...akkor a diszkózene, klasszikus zene és rap zene hallgatását a törvény TILTANÁ"


Milyen országépítő, lélekemelő ötlet... És az utolsó sor:

"...akkor minden sokkal jobb lenne mint a mai időkben."


Mert elég, ha azt mondjuk, hogy úgy lesz, és kész. Hiszen a kormányzás olyan könnyűnek tűnik. "Én bizony megemelném az átlagfizetést egymillió forintra! Hű de jó lenne itt minden, ha én mondhatnám meg."

- És miből?


Ebben mutatkozik meg a felelős vezető - legyen az király, kormányzó, elnök, vagy miniszterelnök - és a zsarnok közötti különbség. A "miniszter" szó jelentése: szolgáló.

Az ország népessége nem a játék és szórakozás eszköze.

2014. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igaza van Kerényinek.

Én még hozzátenném, hogy mindenkit le kell ölni, aki nem eléggé keresztény.

Az úr békéje legyen mindnyájatokkal. Istennek legyen hála!

2014. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az a szélsőség amiről kerényi beszél már teljesen elfogadott sőt pozitív diszkriminációban részesül. Ezekhez az irányzatokhoz képest minden ami középre vagy jobboldalra húzódik az szélsőségesen hat és egy kalap alá veszik őket.

Nagy a baj!


Euróvizió jut róla eszembe, amikor a társadalmi normáknak ellentmondó fiatal ember elfogadtatja magát. Egyesek szerint még pozitív diszkriminációban is részesül.

Addig a társadalom másik csoportja, akik szintén a társadalmi normáknak ellent mondva ledobják ruháikat a bazilikánál, mert nekik úgy kényelmes, pedig 2 év felfüggesztett börtön büntetést kap.

2014. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetne vitatkozni, hogy vajon a társadalom hány százaléka találja normának a euróvizió győztes viselkedését? és a köztéri meztelenkedőt? Vajon melyik embernek volt nagyobb nézettsége?
2014. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!