Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még soha ily kevesen nem...

Még soha ily kevesen nem szavaztak, milyen okoban gyökeredzik eme demokrácia kudarca?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Leginkább a hiteltelenségben.
2014. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy én ma este tudtam meg, hogy ma egyáltalán szavazás van
2014. máj. 25. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert nincsen egyetlen olyan magyar párt sem, akire szavaznék. Nem tudtam megerőszakolni magam annyira, hogy bárkire x-eljek.
2014. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
hát... azért a jobbik ellen szavazhattatok volna.
2014. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg épp nem értem rá elmenni, pedig szavaztam volna most is!

Nekem ez éppolyan fontos mint az előző..és a következő, habár mindíg a kisebbik rosszra szavaztam!

2014. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"hát... azért a jobbik ellen szavazhattatok volna."


Igen, valami ellen szavazni.

Ez mindig is nagy divat volt Magyarországon.

2014. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az induló pártokban.
2014. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 4:

Egyszer engedje már meg nekem a k____ isten, hogy valami mellett és ne valami ellen szavazzak. A mostani választáson pedig nem indult olyan párt, akik mellé teljes szívből be tudtam volna húzni az x-et. Majd az önkormányzatin megint totózhatok, hogy melyik akar majd a legkevésbé keresztbe tenni nekem, de most nem volt erőm ehhez a bohóckodáshoz.

2014. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Eleve az országgyűlési választás sem döntött részvételi rekordokat, az EU-s pedig még annyira sem volt népszerű soha. Nálunk már a válság óta eléggé EU ellenes irányba ment el a közhangulat. Most is a szavazatok kétharmadával (Fidesz+Jobbik) van a parlamentben két olyan párt, amik közül az egyik "harcol" az EU-val, ellenséget kreál belőle, a másik pedig reális lehetőségként kezeli a kilépést.


Emellett az induló pártok együtt sem tudnak annyi hitelességet felmutatni, mint egy házaló cigány az eredeti nike melegítőjével.

2014. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Eu választást máshol is leszarják.
2014. máj. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!