Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem létezne EGYÜTT2014-PM...

Ha nem létezne EGYÜTT2014-PM és DK akkor hány százalékot kapott volna az MSZP az EP választásokon?

Figyelt kérdés
Szerintem kb 20%-ot.

2014. máj. 26. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Vagy ugyanennyit és a részvétel nem érte volna el , a 20%-ot sem...
2014. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet néhányan otthon maradtak volna, de a két párt szavazóbázisának nagy része az MSZP-t erősítené.
2014. máj. 26. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
És ha a templomtoronynak fa..a vón, akkó öregapám vón.
2014. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez tök ugyanaz mint az országgyűlési választások eredménye, csak a jobbikosok körében kevésbé npszerű volt ez a választás, mert utálják az EU-t, így a FIDESZ és az Összefogás 3 pártja a szavazatok nagyobb százalékát kapta.
2014. máj. 26. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, most ennyi erővel, ha nem létezne a MSZP, a Jobbik, a Fidesz meg a többi akkor hány százalékot ért volna el a Munkáspárt?
2014. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan annyit, mint most.

Az említett párt szavazói otthon maradtak volna, hiszen az MSZP nem képviseli azt a politikát amit az ők választott pártjuk.

Persze lennének akik így az MSZP-re szavaznának, de nem hiszem hogy olyan sokan.

A 3 párt szavazóit nem lehet egy kalap alá sorolni.

2014. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig ezek a pártok egy követ fújnak. Én is a baloldalt rühellem a legjobban, de én ebben látom annak az okát, hogy ilyen szinten meggyengültek. A 2010-es országgyűlési választások eredményét, szerintem tudták volna hozni.
2014. máj. 27. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyot tévedsz.
2014. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért elgondolkodtató, hogy a DK-MSZP-Együtt külön-külön indulva se tudott összesen annyi szavazatot összeszedni, mint a Fidesz egymaga. Áprilisban közösen indultak, így rá lehetett fogni, hogy biztos volt olyan választó aki nem kér ebből az összeborulásból mert egyikkel vagy másikkal nem szimpatizál. Most megmutathatták mit tudnak külön-külön, de valahogy így is csúfos kudarc lett összességében.
2014. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!