Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok cigány miért...

Ha nem vagyok cigány miért nem lehetek Magyar?

Figyelt kérdés
Nemrég egy műsorban ki kérte valaki magának hogy két embert úgy szólítsanak az egyik cigány a másik meg Magyar. Mert a cigány is Magyar . A másik illetőt nemcigánynak kellett nevezni.
2014. máj. 29. 14:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha sváb kissebbséggel beszélgetek akkor én meg nemsváb vagyok? Ki érti ezt?
2014. máj. 29. 14:15
 2/12 Őszödi Ferenc ***** válasza:
0%

Szerintem az egyik legyen roma, a másik meg gádzsó.

Így jó?

2014. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Lehetsz magyar, csak annak rossz a helyesírásod. Melyik műsor volt ez és milyen adón?
2014. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lumpenproletár ***** válasza:
72%

Nekem a rendes cigányokkal sosem volt bajom sőt becsülöm őket DE a cigány az nem lehet magyar hiszen a magyar az a magyar és nem más.


Úgy mint a kínai kínai a zsidó zsidó...stb.


Jól néznénk ki hogy egy kínai"ezer éve"teszem azt argentínában lakik akkor ő argentín? Nem. Attól ő még kínai!

2014. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy az állampolgárságot vagy magát az etnikumot nézzük.

A Wikipedia is úgy írja, hogy ethnic hungarian, ethnic german....stb


Attól mert én felveszem mondjuk a dél-koreai állampolgárságot, attól még nem lesz dél-koreai csak papíron.Mivel nem olyan az etnikumom.

2014. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az atv-n volt egy műsor . És azért írtam egybe hogy nemcigány mert így hallott ki a műsorból. Szerintem a cigány az cigány és kész.
2014. máj. 29. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
a cigány az nem magyar. az cigány és kész. fordtva is igaz persze, a magyar nem cigány hanem magyar
2014. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Mit lehet itt nem érteni? Mivel a cigány és magyar nem zárják ki egymást, ezért ha az egyik cigány a másik meg magyar, az olyan kijelentés, mint hogy az egyik rovar a másik meg méh. Aminek így nincs értelme, mert mind a kettő rovar (magyar), csak az egyik emellett méh (cigány) is. Szerintem ez elég egyértelmű.
2014. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Még a korai Szovjetunióban volt hasonló.


A Szovjetunióban mindenkit szovjetté akartak tenni, de később lemondtak róla, mert nem sikerült.

Az orosz orosz maradt a tatár meg tatár.

Csak az egészen idióták akartak szovjetek lenni, a normálisak megmaradtak annak, amik.


Most ugyanezt csinálják, csak nyugati köntösbe bújtatva.


Pl azt képzelik, bárki lehet európai.Egy magyar, észt, osztrák...stb igen, mind európai.

De például egy marokkói vagy egy pakisztáni semmiképpen.Egyszerűen ők afrikaiak és nem európaiak, sosem lesznek azok.


Ezek ugyanolyan világállami törekvések, mint amelyeket a Szovjetunió akart megvalósítani.

2014. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(Pakisztán kissé távol esik Afrikától.)
2014. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!