Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha politikus szeretnék lenni...

Ha politikus szeretnék lenni a későbbiekben, szerintetek megéri önkormányzati képviselőnek jelentkezni? Másodéves politológus hallgató lány vagyok, egy Szolnok közeli kis faluban élek, ott indulnék októberben.

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatnak jó lesz legfeljebb, bár ha valóban politikus szeretnél lenni, akkor párttevékenységgel kellene kezdeni és minél hamarabb, főleg, hogyha ebből is szeretnél első sorban megélni.
2014. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
indulj
2014. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodéves politológus hallgatóként megéri önkormányzati képviselőnek jelentkezni.Az nem merült fel benned,hogy polgármesternek indulj?Én középiskolával nyertem '90-ben egy 7 általánost végzettel és egy egyetemi oktatóval szemben.
2014. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Párttevékenységgel egyelőre nem szeretnék foglalkozni azon egyszerű oknál fogva, hogy egyik mai magyar pártot sem tudnám magaménak érezni, szív nélkül meg minek, nem akarok a hatszázadik tucatpolitikus lenni, egy kiskatona.

Gratulálok neked a győzelemért, igazából az is érdekelne, de egyrészt ahhoz fiatalnak érzem magam, másrészt mellette ugye ott vannak az egyetemi tanulmányaim, egy másik városban, ami mellett egy képviselői pozíció még belefér, de a polgármesteri már sajnos nem hiszem.

Várom még a további véleményeket!:)

2014. jún. 2. 10:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha el akarod kezdeni akkor nem ártana egy politikai párthoz beállni. Az aki nem csatlakozik, függetlenként nem fogja sokra vinni.
2014. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21 voltam akkor..
2014. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én akkor is fiatalnak érzem magam ahhoz, nem beszélve arról, hogy elsősorban a tanulmányaimra kell összpontosítanom. ha lenne olyan párt, ami közel állna hozzám, belépnék. de nincs.
2014. jún. 2. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mekkora az a kis falu, ahol élsz, de ha ismernek a helyiek, akkor szerintem indulj a választáson. Lehet, hogy nem jön össze, de tapasztalatszerzésnek jó. Viszont ne úgy "törj be" a politikába, hogy nincs semmilyen élettapasztalatod: kicsit láss világot, ismert meg az embereket, legyen munkatapasztalatod, mert ha ambíciózus fiatalként csapsz fel politikusnak, akkor könnyen OV hibájába eshetsz. Sok sikert októberben! :)
2014. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért, milyen hibája van OV-nak, ami abból fakad, hogy lelkes, fiatal politikus volt?
2014. jún. 11. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy nem dolgozott soha mást mint politika.
2014. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!