Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz nyerni...

Szerintetek a Fidesz nyerni fog 2018-ban?

Figyelt kérdés
2018-ban lesz a választás, a Fidesz, az MSZP, a Jobbik, az LMP, Együtt 2014, PM, DK, A Haza Nem Eladó Mozgalom Párt, Seres Mária Szövetségesei, Független Kisgazdapárt, Jesz, Zöldek Pártja, Modern Magyarországért Mozgalom és a Szociáldemokraták indulni fognak.

2014. jún. 6. 12:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
És az honnan a halálból tudod hogy 4 év múlva kik indulnak? Az se biztos hogy ezek a pártok addig még létezni fognak.
2014. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Már miért ne léteznének ezek a pártok?


A Fidesznek elég nagy a támogatottsága, olyan gyorsan nem sorvad el egy ekkora párt.

2014. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Esélytelen. Annál inkább a Jobbik.
2014. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem eléggé megosztott a párt. Orbán háta mögött elég komoly hatalmi harcok mennek. Lázár nagyon előre tört, közben Rogán, aki 2. ember volt, hirtelen eltűnt. Jelen van, de nem úgy mint előtte.

Hatalmi harcok vannak, és biztos, hogy megosztott a párt pár kérdésben, de ezt nem mutatják.

Lenni lesz Fidesz, viszont kérdés, hogy mi lesz addigra. Orbán már nem lesz addigra vezető, hiszen Köztársasági Elnök akar lenni.

A párt nem biztos, hogy nélküle tud győzni.

Meglátjuk, de győzni nem hiszem, hogy fog. Ha 4 év alatt annyit veszít, mint most, akkor nem lesz elég nekik a győzelem.

2014. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a fidesz picit gyengül majd, de nyerni fog.

A jobbik erősödik egy keveset, mert a fiatalok többsége vele van. talán az LMP is tud erősödni. A baloldali pártok szerintem nem fognak tudni kijönni a szarból. Valszeg stagnálnak majd.


Én erre számítok. :)

2014. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát én is :D
2014. jún. 6. 13:04
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

2 dolog


1, lehet hogy addigra létrejön egy normális párt, akik tényleg az ország érdekeit nézik, és nincsenek köztük mai leszerepelt politikusok


2, honnan veszed hogy 2018-ban lesz választás? Lehet hogy az emberek hamarabb megunják a fidesz diktatúrát és utcára mennek, mint az ukránok. Ha a fidesz így folytatja, van rá esély, hisz nincs 2 hónapja újra választva és már is cenzúrát vezet be.

2014. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
18 vagyok... és Fideszes...és nem Jobbikos. Megkérdeztem néhány embert (fiatalokat) ,hogy miért a Jobbik...?! Választ adni nem tudott,csak megy a nép után... -.-
2014. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Na, akkor utolsónak egy röpke gyors kérdés.


Ha az ország jobban teljesít, akkor miért állunk versenyképesség szerint utolsó helyeken az EU-ban?


Itt főképp az alföldre gondolok, mert pest, az nem magyarország.


Kíváncsi vagyok, mi vett rá arra, hogy fideszes legyél.

2014. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha négy év múlva nem lesznek jelentősen nagyobbak az átlagbérek, akkor nem fog nyerni. Az átlag embert nem vígasztalja az hogy minden faluban stadion épül, ő meg egy kétszobás panelt sem tud venni.
2014. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!