Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek köpönyegforgató...

Szerintetek köpönyegforgató vagyok?

Figyelt kérdés
Tavasszal elmentem szavazni amikor voltak a választások. Mindenki azt hiszi hogy X pártra szavaztam még az ajánlásom is odaadtam amikor jöttek hozzánk, de valójában megy Y pártra szavaztam. Azért nem merem bevallani itthon hogy másra szavaztam mint ők, mert félek hogy bántanának, ráadásul most mindenki azt hiszi hogy én X szimpatizáns vagyok, azért is, hogy ha majd elvégeztem az egyetemet, könnyebben kaphassak munkát, mert most X vezet ott ahol én lakom. Köpönyegforgató rossz ember vagyok?

2014. jún. 6. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Enyhén igen.

Eleve ott kezdődik a probléma, hogy minek terjeszted egyáltalán, hogy kivel szimpatizálsz, még ha az kamu is?


Azt kell mondani, hogy hulladék az összes, vagy téged nem érdekel a politika.

Aláírogatni meg nem kell semmi ilyen baromságot, aztán kész.

2014. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Teszed amit tenned kell azért, hogy boldogulj és nem is ártasz senkinek, szóval nem vagy rossz ember semmiképp.
2014. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, egy félős ember vagy. Aki fél, könnyen - akarata ellenére is - függővé válhat.
2014. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Szóval te baloldalra voksoltál, és jobboldalt hazudtál. Mitől félsz, ez a félelem szöveg csak a baloldal kampánydumája volt.
2014. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy az.Sokan vagyunk ilyen bexariak.
2014. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Az vagy, szégyen, hogy ilyen emberekkel van tele ez az ország.
2014. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem a Fideszre szavaztál, rossz ember nem lehetsz :D (kivéve ha az Mszp-re, akkor megdől az állításom :D)
2014. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Csak magyar.


Egy puha diktatúrában a gyávák mind így cselekednek. Én nem, de ettől nem vagy rossz ember.

2014. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül még leírhatnád kire szavaztál, és hogy mit hazudtál, itt nem fognak bántani érte, és senki sem fog rád ismerni az utcán.

Nem akkor vagy rossz ember ha másra szavazol mint amit mondasz, hanem akkor, ha olyan pártra szavazol, amit tudod hogy a nép ellensége.

2014. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Őszödi Ferenc ***** válasza:
ha orbáncra szavaztál, ás el magad 2 méter 25 centire
2014. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!