Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most nem azért, de mennyire...

Most nem azért, de mennyire néznének ki minket európából, ha olyan politikánk lenne ami egy picit magyarbarát és cigányellenes?

Figyelt kérdés
Azt hogy pontosan ez mit takar én sem tudom,de pl:3-4 gyerekig jár támogatás a cigányoknak aztán már nem lennének annyian.mert ezekkel valamit csinálni kell mert aztán a végén cigányokból áll az egész ország.
2010. jan. 1. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoznának a változáson!

Még pedig azon hogy nem magunkat szívatjuk!


Gondolj csak a Svájci minaretre, a Francia /arab , Német / Török kérdésre.

A zsidó/ palesztinről már írni sem merek!

2010. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Az unió szankciókkal sújtana mert rasszisták vagyunk és felháborodnának.De ne aggódj ez nem megy sokáig így megkapják a geny@k a magukét nemsoká.
2010. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért rasszizmus az, hogy nem akarjuk hagyni, hogy egy másik népcsoport átvegye a magyarok helyét? Kötelességünk tenni vmit a cigányok ellen.

Mellesleg... csak a fehér ember lehet rasszista? Mikor a cigány megveri a magyart, csak mert magyar, az nem rasszizmus?

2010. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Azt mondanák, hogy nálunk tombol a rasszizmus és valami szörnyű elnyomás van és hihetetlen hogy ez ma megtörténhet.....


Arról ne is beszéljünk, hogy pl. Olaszországban a cigány putrit fallal veszik körül és csendőrök őrzik.

2010. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először szájalna az unió,utána kénytelen lenne belenyugodni.Az osztrák szélsőjobbal sem tudtak mit kezdeni.
2010. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!