Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázárék mire fogják elkölteni...

Lázárék mire fogják elkölteni ezt a sok pénzt, amit elvonnak a fővárostól?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem, hogy Tarlós győz a "háborúban", ő az eddigi legjobb főpolgármester.


A 3-as metrót tényleg fel kellene újítani, az állomásokat is, elég szoci kinézete van.



2014. jún. 13. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Tarlósnak az volna az igazi győzelem, ha végre elzavarhatná már az élősködő, semmire nem jó Vitézyt a főváros legnagyobb állami cégének, a kedves BKK-nak az éléről. Ez persze egész addig nem fog bekövetkezni, amíg az Orbánc családnak (tudjátok, Récsöléknek) érdekeltségük van ebben az országban.


Én sajnálom tarlóst, két elég nagy "malomkő" között őrlődik, egyfelől látja, hogy hogyan megy tönkre sok jó kezdeményezés, mert ilyen pubi Vitézy-féle nyálrinyák kiviteleztetik nulla munkatapasztalattal, másfelől nyilván nem szívesen menne aktívan Orbán ellenébe, hiszen azzal kegyevesztetté válna. Szóval nem irigylem.

2014. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj, találékonyak.

Én Tarlósért se aggódom, ő is kellően találékony.

Akikért aggódtam, az a III. kerület volt, mostanában meg a főváros. Itt Demszky összes ténykedése ellenére, van még mit tönkretenni, ahogy látom, ezt sajnos Tarlós is észrevette.

2014. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ez engem abszolút nem érdekel, hogy mennyi pénzt vonnak el Budapesttől, sose szerettem azt a várost. :) Legalább fog jutni valami forrás a vidéki városoknak is, ha el nem sikkasztják.
2014. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

"fog jutni valami forrás a vidéki városoknak is, ha el nem sikkasztják."


Soha. Soha-soha. Ha Pesttől x összeget elvonnak, akkor vidékről x + 3x pénzmennyiséget vonnak el.

:((

2014. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ellopják, mint mindent eddig.
2014. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Ötös metró Felcsút és Hódmezővásárhely között.

Egyébként szerintem ez a kampány része, a BP értelmiség előtt eljátsszák, hogy a Tarlós mennyire hadakozik a Fidesszel, és milyen kemény legény, mert még a választási törvény átírásával is rezeg a léc a választáson.

Egyébként tényleg nem rossz polgármester, bár teljesen tehetségtelen és buta, szociális érzékenysége pedig a béka segge alatt van, de legalább a források allokálása egész jól ment az elmúlt években. Ha ezt is elcseszi, akkor igazából nem is lenne maradása.

2014. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tarlós ezt a háborút csak elveszítheti, de azért én sok kitartást kívánok neki, vidékiként mondom, mert őt tartom a Fideszesek közül (tudtommal nem tag, de ez lényegtelen) a nagyon kevés nem talpnyaló, becsületes emberek egyikének. Az új választási rendszer is elsősorban Tarlós ellen és csak másodsorban az ellenzék ellen íródott.


Közben egyébként más fronton is harc várható, Lázár és Pintér között, ami viszont sokkal keményebb lesz, mert Pintér azért elég sokat tud a fiúkról, és a rendőrség jelenleg még hozzá lojális. Ha ezt a harcot Lázár nyeri, akkor rajta keresztül Orbán közvetlen irányítása alá fog kerülni a rendőrség, akkor nagyjából game over a magyarságnak.

2014. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"(tudtommal nem tag, de ez lényegtelen)"


Így van, független.


"Akvyr nevű felhasználó válasza:


Ötös metró Felcsút és Hódmezővásárhely között.

Egyébként szerintem ez a kampány része, a BP értelmiség előtt eljátsszák, hogy a Tarlós mennyire hadakozik a Fidesszel, és milyen kemény legény, mert még a választási törvény átírásával is rezeg a léc a választáson.

Egyébként tényleg nem rossz polgármester, bár teljesen tehetségtelen és buta, szociális érzékenysége pedig a béka segge alatt van, de legalább a források allokálása egész jól ment az elmúlt években. Ha ezt is elcseszi, akkor igazából nem is lenne maradása."


Látszik, hogy szervestrágyát se tudsz Tarlósról. Nem ostoba, és tekintve, hogy függetlenként (még anno Óbuda polgármestereként) minden egyes vele kapcsolatba került párttal - SZDSZ, Fidesz, MSZP- sikeresen megegyezett minden lényegesebb kérdésben, és az említett pártok megkedvelték, mint államigazgatási szakembert, úgy gondolom, elmondható róla, hogy hozzáértően, megfelelő szakmai felkészültséggel intézte a közügyeket mindig is.


"Maradása" pedig egészen addig lesz, amíg nem kezdi el aktívan támadni az Orbán-rezsim kulcsfiguráit. Orbánék pontosan tudják, hogy igencsak nehezen tudnának produkálni egy hasonlóan egyenes, becsületes "régivágású" főpolgármestert.

2014. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megy zsebbe, mint az összes többi.
2014. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Látom magam elött Lázárékat, az egész családot, baráti kört, ahogy összedugják a fejüket és ugyanezt kérdezik egymástol sápadtan, kétségbeesve. Mit gondoltok, lesz rá valamelyiküknek ötlete? Esetleg szégyenszemre OV-hez (Mészáros Lórinchez, Simicskához, Kaya Ibrahimhoz, .....) kell fordulniuk?
2014. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!