Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valahol van egy összefoglalás...

Valahol van egy összefoglalás arra nézvést, hogy eddig milyen hivatalos ígéretek/jóslatok/tervek voltak az euró bevezetésének időpontjára?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogyan tolódott szépen a határidő. Mi volt a legkorábbi időpont, amit terveztek?
2010. jan. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Örüljünk,hogy még nem vezették be.A nagytöbbség csak ráfizetett volna.Ebből csa a válallkozóknak lenne haszna,a melósnak nem.
2010. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 2002 es választáson, még az MSZP is azt mondta hogy 2006-2007 és az övezetben vagyunk!

2006 ban azt mondták hogy 2008, aztán hogy 10-11, és végü már saccolni sem mertek!

Most ha túléljük a jövő évet, és nem megyünk teljesen gajra, akkor is minimum 2014-15!


De nem jut el odáig az ország, megszűnik mert nem vagyunk képesek túlélni!


Mi sem mutatja jobban mint a dátumok!

2010. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Örüljünk,hogy még nem vezették be.A nagy többség csak ráfizetett volna. Ebből csa a vállalkozóknak lenne haszna,a melósnak nem.


Áhh semmi, csak a valutában eladósodottal stabilak lennének, ahogy az IMF kölcsön is hisz azt is € ba kell visszafizetni!


És ne kezdje a sok okos, akinek vagy céljai nem voltak már vagy még, vagy új gazdag, mert azokon kívül mindenki vett fel hitelt!

2010. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ, de nekem az a véleményem hogy ne is vezessék be. Az országoknak legyen saját fizetőeszköze. Ennek a mocskos EU-nak, és globalizációnak nagyon rossz vége lehet.
2010. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem tudom a választ, de nekem az a véleményem hogy ne is vezessék be. Az országoknak legyen saját fizetőeszköze. Ennek a mocskos EU-nak, és globalizációnak nagyon rossz vége lehet.


Szerintem meg vezessük be, hogy pénzügyileg ne tudjanak ellehetetleníteni!

Aztán meg lépjünk ki, hogy haladhassunk is!


Szívassuk meg a buznyákokat!

2010. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom a választ, de: ne akard, hogy bevezessék. Szlovákiában élek, egy éve van euro, és azóta kétszer gyorsabban fogy a pénzem, mint előtte. Nem mindegy, hogy van 5 eurod, 150 sk-d vagy 1300 (kb) forintod, még ha értékben elméletileg ugyanannyi is... :S
2010. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Nem mondtam, hogy várom az eurót, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mikor milyen kifogásokat találtak ki, hogyan tolták el mindig úgy, hogy éppen kényelmesen ne kelljen betartani az ígéreteket :) Biztos érdekes, vagy éppen tanulságos volna így összegezve látni...

2010. jan. 20. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!