Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem hivatalos ünnep április 4, a felszabadulás? Németországban ünneplik, az egyik legfontosabb ünnepük.

Figyelt kérdés

Ugyanis a hősies Vörös Hadsereg akkor győzte le és űzte ki innen a nácikat, a világ eddigi leggonoszabb birodalmát és indult nálunk a kommunizmus.


A kommunizmusnak köszönheted, hogy ingyen vagy szinte ingyen ellátnak ha bármi bajod van, hogy olcsó és kiterjedt tömegközlekedés van az országban, hogy megszűntek a Szent István-tól Horthy-ig létező elnyomó urak, gyárosok és arisztokraták, és hogy bárkinek megadatik a lehetőség a tanulásra.


A náciknak köszönheted a Jobbikot és, hogy még a XX. században is legitim volt az antiszemitizmus, a rasszizmus.


Én már a rendszerváltás után születtem még is úgy látom, hogy a szovjetek végtére jót tettek velünk, és nem tiszteljük eléggé se a Magyarországot felszabadító hősies Vörös Hadsereget, se a szovjetek által bevezetett kommunizmust, az eddigi legigazságosabb és emberbarátabb társadalmi rendszert.


http://www.youtube.com/watch?v=kERNKGDZlKE



2014. jún. 21. 17:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Még valami: mielőtt valamelyik nekem esne, hogy x párt aktivistája vagyok, közlöm, egyik párt sem a kedvencem, én csak azt látom, hogy a társadalom a politikai elittel együtt úgy en block letért a helyes útról, azt pedig, mikor és hogyan tér vissza azt nem tudom-nem is az én dolgom megmondani-, de amíg múltba meneküléssel és nyafogással állunk hozzá mindenhez, addig ne várjunk csodát.
2014. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
14%

"A kereszténység fennállása óta 800 millió áldozatot követelt mégsem avval azonosítják."


Az egész világ lakossága volt - az újkorban! - 600 millió, te überokos.

2014. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
65%
A kereszténységnek 2000 éves történelme van.A két ezer év alatt élt összes embert vedd figyelembe és ne kiragadj egyetlen kis szeletet a 2000 évből te über okos!
2014. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"A kereszténységnek 2000 éves történelme van.A két ezer év alatt élt összes embert vedd figyelembe és ne kiragadj egyetlen kis szeletet a 2000 évből te über okos!"


Te idióta, Nagy-Magyarországnak volt 2 milliós, az egész Német-római Birodalomnak/Bizánci Birodalomnak 10 - 14 milliós népessége a középkorban, tehát akkora, mint a mai lakosság.


Még ha generációkat számát összeadod (és azt feltételezzük, hogy ezek a keresztények generációnként kiirtották a lakosság felét), akkor se fog kijönni a te 800 milliód. Ha az összes középkori háború áldozatainak számát veszed, keresztes háborústul, indiánostul, inkvizícióstul, 30-éves háborústul (ez volt a legvéresebb 5 millió áldozatával) mindenestül, akkor se fog ez kijönni.

2014. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kereszténység nem csak a középkorban volt és nem csak Európában. 800 millió áldozat nem tudom honnan jött, de azért sok áldozat volt. Mint a legtöbb eszmének. Azért 2000 év alatt bőven élt és halt meg 800 millió. Pl. vegyük a kereszténység 1000 évét. 700-1700. Évi 200ezer halott és már több ez a szám.
2014. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!