Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon hogyan fogadnák...

Magyarországon hogyan fogadnák ezt az emberek? (fogyatékos újszülöttek eutanáziája Csehországban)

Figyelt kérdés

[link]


Ti mit szóltok hozzá?


2014. jún. 22. 17:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Az ember megpróbálja röviden megformálni a véleményét, de nektek nem lehet. Szóval hogy is kezdjem? Az ember nem tökéletes, de törekedhet rá, ők erre képtelenek lesznek amíg élnek. És most jön az empátia és a stb brühühü dolog, ha ezt félreteszitek belátjátok hogy igazam van. Hiába küldtök negatívot, a világ, a társadalom, nem csupa happy és az emberek nem elfogadóak. Remélem világos, agymosottak.
2014. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
95%

"Magyarországon hogyan fogadnák ezt az emberek?"


Hát kérdező megosztaná őket, mint minden más apróság.


Ahogy már valaki írta, szülés előtt megállapítják már, hogy az illető kisgyermeke fog-e, és ha fog akkor milyen rendellenességgel születik majd meg.

Magyarán, már ekkor eldöntheti Ő MAGA, hogy életben akarja-e hagyni a gyermekét. Ezek után miért lenne szükség arra, hogy ha életben akarja hagyni, akkor elvegyük tőle? Nem, szépen felneveli, és ha képtelen rá, és fel akarja adni, akkor kötelezni, hogy márpedig csinálja végig. Ez a kötelessége, ha már belevágott a dologba.


Nem értem mint kell ezen ennyit vitatkozni. Magyarországon így is kevés gyerek születik, csak azt érnénk el vele, hogy néhány hülye nővér kinyirbálja azokat az újszülötteket is, akik normális életet tudnának élni. Nem születik annyi fogyatékos, hogy kárára lenne az államnak. Egy ilyen betegre annyit költenek egy évben mint amennyi egy politikus fizetése egy hónapban. És most nem a politikusokat szidom, hanem értsétek már hogy milyen gyerekes dolog ez. Pénze nem lenne több az államnak, viszont ítélkezni akarunk más ártatlan ember élete fölött. Hülyeség, még a saját problémánkat sem tudjuk megoldani.

2014. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%

"Az ember megpróbálja röviden megformálni a véleményét"


Azt sem tudod, mi az a természetes szelekció, de mindenki más hülye, csak te vagy helikopter. Az empátiát és a brühühüt is az általad nem értett evolúció hozta létre. Ha az evolúció neked csak arra jó, hogy a saját fasiszta ideológiád igazolására használd, és aki többet tud róla az agymosott, akkor csak sajnálni tudlak.

2014. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Úgy döntöttem hogy nem pazarlok 5-10 percet teljesen kifejteni, mert minek is? Talán kéne "fönők libsi úr"?
2014. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
0%

Az egész világon be kellene vezetni!

1.5 évre a születésem után megszülettek a beteg húgaim. Minden figyelmet ők kaptak. Aztán 16 éves korában az egyik depressziós lett, öngyilkossági kísérletei voltak (önsebzés, öblítő ivás stb) autoaggresszív volt, és tönkretett 4 évet (miközben én érettségire készültem) Anyukámat kisajátította, míg a másik sérült (jobban mozgó) testvéremet csicskáztatta. Szüleim elváltak mert Apám mindent félvállról vett, és tétlenül nézett (semmit sem tud kezdeni egyikkel sem) Az élet úgy hozta, hogy külföldön jelenleg sérültekkel dolgozom...A témában a tapasztalatom óriási, de közel az idő, mikor végleg szakítok minden ehhez kapcsolódó dologgal, és munkát váltok. Aki nem ismeri őket, nem mondhat véleményt! Szegény sorsú, de tehetséges, ép kéz-láb gyermekeket mentsünk, segítsünk inkább!

2014. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos mar elavult kerdes, pedig becsatlakoztam volna.

Azok a valaszadok, akik ennek az elme haborodott otletet kovetnek, nagyon szivesen megmutatnam mi, merre , hany meter.

Erzelmi intellegencia? Hat nalatok egyenlo a nullaval. Talaljatok egy jooooo nagy tukrot az valahol es kopjetek le.:)

2014. dec. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Asperger-szindrómás vagyok, sokáig sehol sem találtam munkát két diplomával. Aztán segítettek, és most már van.
2021. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!