Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fideszes polgárm...

Szerintetek a Fideszes polgármester jelölt megfogja nyerni az Esztergomi polgármester választást?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha van tartás az esztergomi emberekben, akkor nem hódolnak be amiatt, mert 4 évig folyamatosan keresztbe tett a városuknak a Fidesz, mert nem az ő polgármester jelöltjüket választották meg legutóbb.
2014. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dick Esmen ***** válasza:
63%
Szégyen lenne ha megnyerné ezután a 4 év után.
2014. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha van értelem az esztergomi emberekben, akkor rájönnek arra, hogy érdemes lesz a fideszes polgármesterjelöltre szavazni, mert fidesz kormány mellett, ha független polgármester lesz, akkor az megint egy hatalmas öngólt jelent a városnak + jó nagy cumi még négy évig.
2014. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elég szomorú, hogy ma Magyarországon azért kell egy kormánypárti jelöltre szavazni, mert akkor kapunk állami támogatást! Ha ez a Romanek "Báb" Etelka nyeri meg a választást, az tökéletesen tükrözi, hogy az emberek ma inkább lesznek a diktatúra kiszolgálói mintsem, hogy szembeszálljanak azzal! És sok helyen olvastam már kommentnek, és én magam is így látom, hogy hogy ha Tétényi Évát nem választják meg, akkor a város meg is érdemli sorsát! Magyarország, Esztergom ébredj!! Elnyomott és kiszolgáltatott leszel saját városodban ha a fideszes nőre szavazol!!
2014. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szembeszállnak a diktatúrával. Ok. Viszont mi van utána? Egy fideszes polgármesterrel kevesebb lesz az országban. Azta. Ez majd padlóra küldi a fideszt. Félreértés ne essék. Én sem vagyok "fideszes". Tavasszal sem rájuk szavaztam, viszont én úgy gondolom, hogy nemcsak az országban, hanem általában úgy van, hogy "hasonló a hasonlónak örül", tehát úgyis mindig mindenhol szinte mindenki a "pajtit" fogja támogatni, és nem pedig a konkurenciát. Ez van, nem kell szeretni, viszont együtt kell élni vele. Nem tudsz ellene tenni semmit. Azzal, hogy a valszeg szintén "báb" Tétényire szavazol csak annyit érsz el, hogy 4 évig megint kevés pénz kap a város. Viszont a fideszt nem küldöd padlóra vele, világot nem választasz meg, új korszakot se hinném, hogy hozol, tehát szerintem sok értelme nincs. EZ a véleményem, lehet vele egyetérteni, és nem egyet érteni, de én így látom.
2014. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Logikailag hibásak a következtetések !

Egomba már 12-éve fideszes kormányzás van! Annak,hogy ki a polgármester semmi gyakorlati jelentősége nincs mivel a városban egyedül és kizárólagosan csak a testületnek van döntési joga (ez az önkormányzás lényege) Tehát a hatalom egyedüli birtokosa és gyakorlója a TESTÜLET! senki más az ő döntésüket,senki! még a kormányfő sem birálhatja felül ha egyébként, nem jogellenes. Korlátlan tulajdonosi jogkörrel rendelkeznek a város javai felett ! Ezt kellene már 25 év után végre megtanulni! Mindazt megtehetik a város vagyonával amit te is megtehetsz a sajátoddal akár el is ajándékozhatják ! /és nincs hütlen kezelés ! mert erre szól a felhatalmazásuk!/ Az önkormányzati választásoknak ez az EGYEDÜLI célja!!!! kié lesz a kassza kulcsa ?! Ahhoz,hogy valakik bele tegyenek nem kell kasszakulcs, senki nem fogja megakadályozni a kormányt abba ,hogy a várost segitse ! A kassza kulcs ahhoz kell, ha kiszedni akar a kasszából (tulajdonosi jogokkal rendelkezik) A város fejlesztésére az elmúlt 12 évben minimum 35 ezer millió forintot költöttek el ! Tessék összeszámolni ?! Lát itt valaki ilyen mértékű fejlesztést ami önkormányzati beruházásban valósult meg és akkor még nem beszéltem az uniós támogatásokról !

Nos a Fidesz pontosan azt fogja folytatni ! Tehát nem hozni hanem vinni akar. Az pedig egyáltalán nem igaz,hogy a Fideszes önkormányzatok gyorsabban ,jobban fejlődnek mint mások! Sőt éppenséggel ennek az ellenkezője figyelhető meg A Fideszesek csak az eladósodásban jeleskedtek igazán ! Amit meg a többiek fognak kifizetni. A kormány meg nem vállal ás fizet ki semmit mert nincs pénze ! De joga van átcsoportositani pénzeszközöket egyes csoportoktól más csoportokhoz ! Tehát mindent az egyes csoportok fizetnek ki/ jelen esetben akik dolgoznak és értéket teremtenek a munkájukkal/ A többi meg a hablaty ,porhintés a tudatlan pórnépnek! Akik meg már évezredek óta ezt zabálják !

2014. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%

Tétényi Éva pedig tökéletesen kiszolgálta ! Sőt megvédte és oltalmazta a fideszes vazallusokat! Mint ahogy minden más pártot is kiszolgált és ki is fog szolgálni ha az ő személyes ön megvalósitásának érdeke ezt kivánja !

Tétényi nem független, csak egy öncélú köpönyeg forgató karrierista, jó adag szereplési vággyal! Érdek ember!

Aki szeret irányitani a cirkuszporondon! Jó beszédkészséggel!

2014. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, hatalma a testületnek van, viszont Tétényi jól szimbolizálja azt, hogy hiába van 2/3os többsége egy testületnek, hogy ha a polgármester (jelen esetben asszony) közbe tud avatkozni, és megtudja akadályozni a korrupt felsővezetés kéréseinek elfogadását! És ha másra nem is, Tétényi erre jó volt, hogy nem lett bábváros Esztergom. Én most is rá fogok szavazni.
2014. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!