Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szólásszabadság, csak fogd be...

Szólásszabadság, csak fogd be a pofád!? Ugye a miskolci ex-rendörkapitány, végülis a valóságot mondta ki a nyilvánosság elött.

Figyelt kérdés
Erre a romák is persze elítélik a kijelentést, ez tök jó csak mikor lesz már az mikor az öregezö stb. cigányokat fogják elítélni? Én Pászto rmellett vagyok,ti?

2014. júl. 10. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

"Én Pászto rmellett vagyok,ti?"


Semmiképp. Lepaktált a bukott MSZP-vel. A Jobbiknál miért nem "házalt"?


Pásztor A. azon a napon, ahogyan aláírta az MSZP hátszelével a polgármesterjelölti dokumentumait, számomra megszűnt létezni. Szintúgy minden derék jobboldali ember számára.

2014. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Gyűlöletbeszéd nem egyenlő a szólásszabadság.
2014. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én meg Pecs mellett.
2014. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Amit mondott, nem volt gyűlöletbeszéd.


Az igazságot közölte, normálisan, nem szitkozódva.


Meg amúgy is, ki dönti el, hogy mi a gyűlöletbeszéd?Egy szivárványos folyadékkal megtelt agyú kisebbség?

2014. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

Mi a problémád a szólásszabadsággal? Kimondta és senki semmilyen jogi lépést nem tett és nem tehet ellene. Ez a szólásszabadság. Az nem szólásszabadság, hogy bárki bármit mondhat következmények nélkül.

Az "öregezö stb." cigányokat meg akkor fogják elítélni, ha lesz ellenük megfelelő bizonyíték és valaki, aki bepereli őket. Ahogy minden más bűnözőt is az országban. Így működik a jogállamiság.

2014. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1 Jobbikos vagy?

Amúgy értem amit mondasz, nekem ez volt csak szimpatikus hogy kimondta..Persze látom az ezutáni dolgok ..az már csak fekete leves:(

4# Épp ezaz..nevetséges ez a romavédés..gyülöletbeszéd,jóhogy nem megsimogatjuk a gypsik fejét hogy milyen jó tagjai a magyar társadalomnak.

2014. júl. 10. 15:42
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Hát persze,de tudod én nem arra értettem hogy mikor viszik sittre öket,hanem hogy ezek a cigányönkormányzati

tagok mikor ismerik el a cigánybünözést,és határolódnak el ezektöl?Valamint mondják ki hogy minden tisztességes roma ember is ugyanúgy elítéli a cigánybünözést.

ui: Amilyen jól müködik a rendörség és az igazságszolgáltatás nemhiszem hogy a ciganyok visszább vesznek.

2014. júl. 10. 15:45
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
A cigánybűnözés szó önmagában kizárja a tisztességes roma létezését. Éppen ezért nem használja intelligens ember. Politikus vagy közszereplő ki kellene, hogy írja magát a közéletből az első ilyen után. (és ezzel nem csorbul a szólásszabadsághoz való joga, hiszen nyugodtan elmondhatta anélkül, hogy börtön fenyegetné... ugyanakkor nyilván minden jüérzésű ember hülyének nézi)
2014. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kabcsi: Szerintem meg nem,hisz vannak olyan fajtájú büncselekmények amik kifejezetten rájuk jellemzöek.Ez vitathatatlan!
2014. júl. 10. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
jó de ilyen alapon a fiatalkorú bönőzést meg a fehérgallérost sem szabadna használni mert az is kizárja hogy legyen jó belőle
2014. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!