Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brüsszel tart Orbán Viktortól?

Brüsszel tart Orbán Viktortól?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt, Brüsszel ízekre szedte a magyar kormányt és Orbánt is! Brüsszel azt gondolhatta, hogy Orbán csöndben marad és csúnya szóval élve "lefekszik" Brüsszelnek, ehelyett nem ez történt, és úgy veszem észre, hogy egyre többen tartanak Orbántól, egyre komolyabban veszik, és az újabb választási győzelmével, Európa egyik legmeghatározóbb politikusa lett!?


Normális vélemények?



2014. júl. 20. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, miért kéne tartaniuk Orbántól? Semmit sem tud tenni az Eu ellen, inkább csak zavarja őket.

És attól még hogy másodszor is nyert nem jelenti azt hogy meghatározó politikus. Ahhoz az kéne hogy Magyarország erős hatalom legyen, amitől elég messze vagyunk.

2014. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ki az a Brüsszel?
2014. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én figyeltem az elmúlt éveket, és kedves első válaszoló nekem ennek az ellenkezője jött le! Az MSZP kormányuk általában megtették azt, amit Brüsszel kért, itt viszont volt egy fajta szembenállás Orbán részéről, amihez az Unio nem volt hozzászokva!!!


És hogy a sokat szidott Orbánt ismét megválasztották, ez nekik egy nagy pofon volt, és ha megnézed, annyira már nem kekeckednek vele!


Továbbá a Fidesz az egyik, de szerintem a legnagyobb párt Európában! Ezt persze mértékek, és arányosságok tekintetében értendő! Mások nem igen nyertek ilyen mértékkel!

2014. júl. 20. 18:00
 4/13 Dick Esmen ***** válasza:
84%
Tartani tőle?Inkább kiröhögik.
2014. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A kérdezőnek igaza van, mindenki a mi Vezérünktől retteg.
2014. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezt ellehet hülyéskedni, jogotok ezt tenni, én attól ha megengeditek mást fogok gondolni! Azt viszont utálom az emberi gondolkodásban, hogy ha valakit utálunk, mert gondolom az itt válaszolók nem rajonganak Orbánért, azok egyetlen egy normális mondatot nem tudnak azokról az emberekről mondani, akit nem kedvelnek, na ez itt a baj!


A véleményeiteket pedig elfogadom, nem gondolkodhat mindenki egyformán! :)

2014. júl. 20. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ember aki komoly veszi Orbánt. Még, hogy tartanak tőle lol...
2014. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Józsit tegnap egyhangúan választottuk meg közös képviselőnek. Ő Európa erős embere! Senki ekkora győzelmet nem aratott még!


Viccen kívűl, Orbánt az atyaúristen is megválaszthatja, Magyarország vezetőjeként akkor is egy senki marad, ki a fene tartana tőle és miért?

2014. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan nem érdekli Brüsszelt OV. Vannak azoknak nagyobb problémáik is... amúgy is az a sok műbalhé amit a propaganda híradóban vetítenek, hogy OV vs EU csak demagógia, amit bead a népnek.. valójában szép csöndben ül és bólogat nekik
2014. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Inkább nevetség tárgya jelenleg Orbán, miért tartana bárki is egy piszlicsáré, 10 millió lakosú kelet-európai ország miniszterelnökétől? Jelenleg egy toporzékoló óvodásnak látják Nyugaton Orbánt.
2014. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!