Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismertek a magyarnál toleránsa...

Ismertek a magyarnál toleránsabb népet?

Figyelt kérdés
Szerintem túlságosan is azok vagyunk. Elfogadunk mindenkit és sokat tűrünk. De ha egyszer elszakad a húr... Értse mindenki ahogy szeretné.
2014. júl. 23. 15:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

6-os:

"Sajnos szinte igaz. Pár genetikailag hulladék népet kivéve (szerbek, oroszok, stb) tényleg a lista alján vagyunk."


Az olyanok miatt mint te.

2014. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
én sem ismerek. És igen,egy csomóan leszar.ják kb. hogy mi megy itthon,a világban, a fő,hogy ő elvan. a magyarok sajnos kb mindent l.eszarnak. most egy tök egyszerű példa. kint járatja a motort egy hülye a kocsiban fél óráig. senki sem szól... pedig sok ablak néz oda. nekem kellett nő létemre kikiabálni. máshol,pl ausztriában ilyen nincs. 3 perc után szólnak. itt senkit nem érdekel.
2014. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
40%

Más dolog eltűrni valamit és elfogadni azt.

Ha eltűrsz valamit akkor azt azért teszed mert külső kényszer van rá(társadalom).

A tolerancia belülről fakad, azaz TE elfogadod a másikat, nem pedig kényszerből eltűröd.


Ilyen szempontból egyáltalán nem vagyunk toleráns nép.

2014. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17-es, milyen magyar-ellenes kommentet látsz itt?
2014. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10%

Tolerancia = tűrés.

Tűrni azt kell ami kellemetlen.


Ennél fogva a tolerancia nem érték, hanem az önfeladás és a töketlenség jelzője.

2014. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
37%

Engem tegnap cseszett le egy buszsofőr, mert jegyet vettem nála, kifizettem és úgy indult el, hogy nem adta ide a jegyemet, én meg kértem tőle szépen, hogy adja ide, erre odalökte a kezembe és annyit mondott, hogy "takarodj má' hátra és ne baxogassál ilyesmivel engem."

Aztán ott volt most az eset, hogy a taxis szétküldte az Omega énekeseinek az arcát.

A főnököm is nap, mint nap játssza a tahó s*eggfejet, lassan már ideggörcsöt kapok tőle.


Szóval tényleg rengeteg toleranciával van itt mindenki megáldva...

2014. júl. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
2014. júl. 24. 11:15
 18/25 A kérdező kommentje:
hát a kommentekből megmondom mi látszik: 40 év kommunizmus, majd 24 év liberalizmus... a nemzettudatot szinte teljesen kiölték belőletek.
2014. júl. 24. 11:19
 19/25 anonim ***** válasza:

# 18

Te is annyira vagy nemzettudatos, hogy a magyarokról T/2-ben beszélsz a szocializmusról meg mintha téged nem érintett volna. Úgyhogy erről ennyit.

2014. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
25%

Tolerancia és nemzettudat, most ezek milyen viszonyban vannak szerinted?

Te megint valami elvetemült jobber vagy, akinél a nemzettudat abból áll, hogy utáljunk minden külföldit, meleget stb.

Én nem Magyarországon élek, ezt tekintem hazámnak. És nagyon büszke vagyok rá, hogy az ország egyik elsődleges eszméje az emberség, az egyenlőség.

2014. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!