Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki felvilágosítana mi az...

Valaki felvilágosítana mi az igazság az ukrán vs "forradalmárok" harcában?

Figyelt kérdés

A jobbik hívja őket forradalmároknak(mondjuk nem tudom mér)


Halottam a hírt hogy elvileg ismétlem elvileg a "forradalmárok" álltal uralt területekről lőtték ki a rakétát. És egy parancsnokuk is beismerte hogy volt náluk ilyen fegyver..

1: Egy jobbikos ismerősöm erre azzal védekezett hogy biztos hogy nem ők lőtték le mert ők csak cicilek..és ők nem tudnak repülőt lelőni...


2: Jobbikos: "valójában az ukrán katonák a gonosz bácsik mert ők gyújtanak rá erődítményket az ártatlan "forradalmárokra" meg őket lövik halomra az ukrán katonák.. Igaz lehet ez?


3: Nem az oroszok adják a forradalmároknak a fegyvert hanem olyan ügyesek hogy az ukránoktól elcsaklizták őket..és most azzal járkálnak és harcolnak.


4: Valójában az amcsik lőtték le a gépet annak érdekében hogy be lehessen vonni a nátót..


5: Miért nem vagyunk pártatlanaok amikor mind2 oldalról jön a propaganda és a megtévesztés..annak hiszünk akivel elfogultabbak vagyunk?


2014. júl. 24. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha van egy kis türelmed, ki fog derülni az igazság.

Nem kell találgatni, a civilizált világ nagyon rajta van az ügyön, tehát ha nem is mondják, most szép csendben bizonyíték gyűjtés zajlik, aminek igenis per lesz a következménye.

A pernek meg jóvátétel, tudja ezt mindenki.

Jobberekkel meg ne nagyon foglalkozz, te is tudhatod, agymosott elvtelen népség.

2014. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy aprócska tényt érdemes megemlíteni. A helyi "szakadároknak" semmi gondjuk nem volt eddig azzal hogy ők ukrajnához vannak csatolva. Hirtelen le lett váltva az orosz bábkormány és megjelentek a "szakadárok" orosz egyenruhában, orosz fegyverekkel. És ők kitaláltak hogy függetlenednek. Na ennyi a nagy sztori kvázi pár odaküldött orosz katona vív gerillaharcot.
2014. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazság nincs, több nézőpont van, majd ha a megfelelő bizonyítékokat bemutatják, lehet ítélkezni, addig minden csak spekuláció. A legszomorúbb a dologban, hogy a felek valószínűleg tisztában vannak vele, hogy mi az igazság. Magyarán feltételezhetjük, hogy tudják, hogy ők lőtték le a gépet vagy nem (ha eltekintünk attól az igen valószínűtlen lehetőségtől, hogy mindenki le akarta lőni). Ennek ellenére, mégis egymásra mutogatnak, az egyik fél biztosan hazudik! Én sajnos nem tudom melyik, befolyásolni pedig nem akarlak, de azért egy kérdést mégis felvetnék: Miért hazudik? Hogy időt nyerjen? Hogy ne legyen háború? Vagy pont hogy legyen háború? Talán az az érdekük, hogy soha ne derüljön ki, mi is történt? Azért ez már nem egy gyerekcsíny, amikor csak azt mondjuk az óvónéninek, hogy "Nem én voltam, hanem a másik". Ha valaki ezen a szinten hazudik, annak célja van.
2014. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De engem ez az iszonyatos elfogultság zavar amit az oroszokkal szemben éreznek...minap azzal jött nekem az egyik hogy mer "Az obama wowozik és komolytalan meg lerohanta líbiát meg stb és putyin a szent..

és még én vagyok leoltva amikor én senki oldalát nem fogom de én vagyok a tudatlan...éa meggyőződésük hogy itt oroszoknak kéne uralkodni mert akkor lenne jó válágunk

2014. júl. 24. 23:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerény véleményem szerint ahhoz, hogy valaki Vlagyimir Putyinnal szimpatizáljon vagy őrültnek kell lenni, vagy hülyének. Meg lehet nézni a múltját, hogy tették el láb alól azokat az újságírókat, akik kritizálni merték, hogy építettek köré új állami propagandát (gyakorlatilag a Szovjet idők után 0-ról kezdték), vagy hogy miért is jött el annyi tudós Oroszországból az elmúlt években.
2014. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

'és még én vagyok leoltva amikor én senki oldalát nem fogom de én vagyok a tudatlan...éa meggyőződésük hogy itt oroszoknak kéne uralkodni mert akkor lenne jó válágunk'


Ej, de ismerős! Mindenki síkhülye, aki nem ért egyet velünk, mi bezzeg tökéletesek vagyunk. És mi a lótúrónak is kéne Szergejéknek uralkodnia itt? Azt hiszik, visszatér a 90 előtti langymeleg korszak? Ha igen, akkor az a vonat már elment régen.

2014. júl. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindezt csupán azért teszem fel kérdésként, mert eddig nem válaszolták meg, miért is lenne jó nekünk egy új ruszki uralom. De biztos ők tudják az igazat és mi vagyunk a megvezetett bolondok. :)
2014. júl. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Közvetítek:

Aztmondják hogy nekünk szar az unió mert az unió piacnak használ minket és az nekünk szar, és oroszországnak meg szüksége van a jó magyar élelmiszerre és nekünk az a megváltás ha csatlakozunk hozzájük mert akkor vásárolnak tőlünk..

2014. júl. 25. 07:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek a gyerekek melyik általános iskolába/óvodába járnak? Néhány közgazdaságról szóló könyvet kéne adni a kezükbe, hülyébbek biztos nem lesznek tőle, de legalább kevésbé hiszik el más hülyeségét (mert hogy ilyen ostobaságokat maguktól nem találnak ki, az biztos).
2014. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felesleges, azt hinnék a könyvre, hogy cigipapír becsomagolva.
2014. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!