Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Szabadság téri...

Mi a baj a Szabadság téri megszállási emlékművel? Miért dobálják tojással és paradicsommal?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy nemrég felállították a Szabadság téri megszállási emlékművet. Hallottam, hogy állítólag a héber felirat az emlékművön teljesen mást jelent, mint amit jelenteni akar, meg azt is hallottam, hogy rendszeresen köpködik és dobálják az emlékművet. De mindezt miért, és kik teszik? Ezt nem értem, ahogy azt se értem, hogy ez az emlékmű minek állít emléket.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 29. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

"meg azt is hallottam, hogy rendszeresen köpködik és dobálják az emlékművet. De mindezt miért, és kik teszik?"


Azért mert zsidók.

2014. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De minek állít emléket? Nem a holokausztnak?
2014. júl. 29. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Ezek beteg barmok!

Ha a NÁCI szót hallják, már tiltakoznak!

Fel sem fogják miről szól az emlékmű!

Hát még pont nekik kéne éljenezni ezért!

Szerintem csak Fidesz ellenes provokáció az egész!

2014. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Ki kéne rakni zsidó riasztót.
2014. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy már előttem mondták, fogalmuk nincs mi ellen tiltakoztak/nak.


Azt hitték a sas gabrell arkangyalra csap le. Ezzel az volt a bajuk hogy a gonosz sas az ártatlan angyalra csap le ami Magyarország.


De a valódi kompozíció az volt hogy az angyal becsukott szemmel tűri hogy a sas lecsapjon az országalmára.

Tehát az akkori magyarok többsége tétlenül nézte a megszállást és annak következményét a rengeteg áldozatot.

2014. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

A tiltakozók nagy részéről hecckampány, végre történik valami, lehet lázongani a fasizálódó Orbán - rezsim ellen.


Másoknak nem tetszik, hogy ez most speciel nem holokauszt emlékmű - ez már önmagában vérlázító - hanem a magyarok szenvedésére, elnyomatására emlékeztet. Ilyet meg ki hallott már? Ki merészelt itt szenvedni a zsidókon kívül?

Továbbá fent kell tartani az "utolsó csatlós" bélyegét, s ez az emlékmű ezt is gyengíti, rontja a további vádaskodás lehetőségét. Ki merészel megszállásról beszélni?

2014. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert nincs jobb dolguk.
2014. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
A fideszeseknek és a jobbikosoknak szabadott annak idején dobálózni? Akkor talán nekünk is meg lehet dobálni szemét embereket és szemét dolgokat!
2014. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Mert van egy új emlékművünk, ami nem a zsidókról szól, ezért vannak felháborodva. Emiatt megy a barbár szemetelgetés és tojásdobálás. Az emlékmű azt jelképezi, amit már rengetegszer elmondtak: a német megszállásnak állít emléket. Aki tojással dobálja, végül is Magyarországot dobálja...csak tudnám, hogy akkor mi a francért nem húznak el máshová, ha nekik itt ennyire gáz?
2014. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy 2002 és 2010 között miért nem húztak el innen, akik szerint annyira "gáz" volt!
2014. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!