Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a kivetnivaló az érpataki...

Mi a kivetnivaló az érpataki polgármester legutóbbi, Izrael-kritikus "műsorban"?

Figyelt kérdés

A) az, hogy Izrael politikáját kritizálta

B) az, ahogy Izrael politikáját kritizálta ?


Vannak 1-2 olyan megnyilvánulása az érpataki polgármesternek, amit nyugodtan meg lehet mosolyogni, de a legutóbbi, jelképes akasztásos "műsora" rendhagyó volt, tőlünk nyugatabbra is csinálnak ilyet vagy ennél durvábbat, csak ott nem néhány ember, hanem tömegek.


2014. aug. 4. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nem a politikat kritizalta,hanem kollektiven az izraeli nepet.
2014. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Mert én primitív dolognak tartom az ilyet. Akasztani? Oké tudom h csak egy bábuk, de akkor is főleg úgy h nem ők okozták a háborút és nem ők az agresszorok. Nekem ne akasztgassanak fel semmit se, 21. században élünk, de ez az ember pár száz évet vissza maradt. Ilyenkor ne szégyelljük h magyarok vagyunk amikor vkik a magyar zászló mellet ilyet csinálnak? A hazámat az ilyen idióták járatják le és ők kiáltsák egyből másra h hazaáruló. Ha pedig ez a izé annyira védeni az emberi jogokat még megérteném h a palesztinokat védi, de tudtommal nem erről híres. A cigányok jogaiért miért nem áll ki? Vagy más kisebbségek jogaiért? Miért egy olyan népért áll ki aki már nem is Európába van? Azért mert így tud zsidók ellen uszítani. Ő a haza áruló.
2014. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Semmi. Honnan vetted, hogy kivetnivaló van benne?
2014. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%

"Sajnos nem a politikat kritizalta,hanem kollektiven az izraeli nepet."


A kánaánitákat a politika mészárolta le vagy kollektívan az izraeli nép? Jelen pillanatban a a szintén ott élő népeket a politika mészárolja vagy kollektíven az izraeli nép? Néha talán nem ártana gondolkodni, ha lenne mivel...

2014. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

# 2:

Nem láttam a műsort és fogalmam sincs, hogy miről van szó; de az alapján amit leírtál nincs ebben semmi hazaáruló dolog. Mi köze van Magyarországnak ahhoz, hogy mit művelnek a zsidók Izraelben? Miért zavar az bárkit is, ha véleményt mondanak arról, hogy Izraelben mi folyik?


Ha pedig a cigányokat hoztad fel... Akkor nem ő volt az, aki munkát adott nekik és megélhetést? Mi folyik itt kérem?

2014. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7%

"Mi köze van Magyarországnak ahhoz, hogy mit művelnek a zsidók Izraelben? "


Az hogy izrael elfoglalása után a Kárpátok medencéjit tűzték ki legközelebbi céljukul.

2014. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, amikor idióták beszélnek, az egésszel nem érdemes foglalkozni.

A kérdés nem az, A), vagy B, hanem hogy kinek a véleményére adsz.

Olyan ez, mint az evés. Az leszel, amit megeszel. Remélem érted.

2014. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

"Az hogy izrael elfoglalása után a Kárpátok medencéjit tűzték ki legközelebbi céljukul."


Még szerencse, hogy szemfüles hírnökeink ezt már előre tudják! És melyik medencéjét rohamozzák meg először? :D

2014. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy az egész műsorszám lényege, hogy lehetett megint egy jót "büdöszsidózni".


A Jobbik miért nem tüntetget az Afrikában zajló háborúk és népirtások ellen, amik a palesztin-izraeli konfliktustól eltérően folyamatosan zajlanak és nem csak 8 évente vannak, ráadásul vagy ötvenszer annyi áldozatot követelnek?


Megmondjam? Ott nem lehet mocskolni a "rüheszsidókat" és nem lehet sátán illumináti antikrisztusozni. Ez a különbség.

2014. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

"Azzal remelem tisztaba vagy hogy izrael egy bastya a dzsihad ellen? Ha ok ninsenek,akkor a kivalasztott nep- a muzulmanok mar europaban gyilkolnanak mindenkit aki nem ter meg."


Én ugyan Izrael léte mellett vagyok, de ezt mindig is egy nagy baromságnak tartottam.

Ugyan miért lennének már itt Európában a dzsihádisták, ha Izrael nem létezne? Mert akkor végre kijutnának Tel-Aviv tengerpartjára, mert egyedül csak ott lehet csónakra szállni az egész Földközi-tengeren és átevezni Görögországba? Nem értem.

2014. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!