Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetséges hogy Orbán...

Hogy lehetséges hogy Orbán Viktor lányának a szeretője nyíltan belájkolta a 444.hu-t, és a hvg.hu-t Facebookon?

Figyelt kérdés

Orbán Sára barátja Szokira Tamás. Róla lenne szó: [link]

Hogy honnan tudom biztosan hogy ő az?

Csak ő van online facebookon ilyen néven, be van nála lájkolva Orbán Viktor, és a végső bizonyíték hogy ezt is likeolta: [link]



2014. aug. 4. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A Facebook-ot még nem államosították.

De szerintem már nem sokáig marad a keresztapa védőkezei alatt ha így viselkedik...

2014. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy lehetséges, hogy rühelli a fideszt.
2014. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki nem ismeri netán ezeket a honlapokat, azoknak mondom, hogy főleg a 444 egy erősen balliberális oldal. Se a baloldaliság se a liberális eszmék nem annyira illenének egy ilyen bölcs neves személy lányának barátjához! :D
2014. aug. 4. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ki nem sz*rja le? Tényleg vannak emberek, akik ezt követik nyomon, hogy ki mit csinál a fészbúkon? WTF?
2014. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"végső bizonyíték "


lol

2014. aug. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztamindenit mennyi szabadidőtök van. Kinem sz*ja le ki mit lájkol és mit nem. Jííííz...
2014. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az Orbán Viktor lányának pártszimpátia alapján kellene megválasztania ki a barátja? A hálószobába meg interpellációt nyújtanak be egymásnak?


Oké, hogy az Orbán lánya és maga is Orbán ezáltal, de gondolj már bele attól még egy önálló emberi lény, lehet nem is politizál egyáltalán, de még az a szentségtörés is előfordulhat, hogy bizonyos kérdésekben nem ért egyet hőn szeretett atyjával. Na és? Ugyanígy a barátjának az agya sincs bedrótozva, hogy ne gondolkozhasson a jelenlegi kormány álláspontjától különböző dolgokon.

2014. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy belülről egyet kéne értenie Viktorral, szerintem fiatal tanult ember révén erre roppant kicsi lenne az esély amúgy is. De ha a barátnőd apja miniszterelnök már egy kicsit pofátlanság nyíltan baloldali lapokat lájkolgatni, legalább a látszatot fenntarthatná.
2014. aug. 5. 12:25
 9/9 Rion_marcus ***** válasza:

Nekem rokonom a drága Szokira Tomi, bár igen távoli, sajnos.

Így tudom, hogy elvhű a Fideszhez és komolyan gondolja az egészet, csak az a különbség, hogy ő elég művelt ahhoz, hogy olvassa és értékelje a máshogy gondolkodó emberek véleményét. Egyébként a Szokira ritka név, csak a család két ága viseli egy magyar és egy kitelepült Argentin ág, úgyhogy más nem is nagyon lehetett csak ő.


Remélem segítettem :)

2014. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!