Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hit Gyülekezete által...

A Hit Gyülekezete által megvalósított és kimerített büntetőjogi tényállások ellen miért nem tiltakoznak, intézkednek az állam, a baloldali pártok és az állampolgárok?

Figyelt kérdés
Miért csak az érpataki polgármester és a Jobbik tüntetésén pörögnek ?
2014. aug. 7. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.

Én legszívesebben Orosz Mihály Zoltánt és Német Sanyát összezárnám egy szobába és felvenném kamerával, hogy mi sül ki belőle. :D

2014. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Túl gyorsan nyomtam entert, a kérdésleírásból kimaradt:


Míg a civilizált világ, az európai és keresztény elveket valló emberek a békéért imádkoznak, a további vérontás megszüntetéséért küzdenek, addig a milliárdos állami támogatásból működő szervezetek háborús propagandával uszítanak. A Mazsihisz és a Hit Gyülekezete szónokai, az igazságot elferdítve és az áldozatok számára vonatkozó tényeket elhazudva, rendkívüli elfogultságról és egyoldalúságról tanúbizonyságot téve a nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport, illetve a lakosság egyes csoportjai ellen gyűlöletre uszítanak. Az uszítást, gyűlöletkeltést toborzással koronázzák, ami szintén büntetőjogi szankciókba ütközik.


Összesítve kimerítik a BTK Különös Részből a 146. §, 331. § és a 332. §-t.

2014. aug. 7. 00:24
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

- Mennyéinnen, mennyéinen, szabadkőműves liberálbolsevik, me hozod itten az Antikrisztus szolgálattyát, igen hozod itten az Antikrisztus szolgálattyát és neked áll fejjebb, te cionrabbikutya!

- Távozz tőlem, a Betöltő Szentszellem megvédelmez a magadfajtától, átkozza el az Úr, ki kijövén a te földedre és nem látá meg az igazságot mifelőlünk, kik kimentek a pusztába és betölté őket az Úr Izráhel és Jósua kegyelméből, kik arcuk ragyogásával váltaték meg a bűnok bocsánatára!

- Na maraggyá, maraggyá ott abban a másik sarokban, maraggyá ott, negyere ide hozzám, maraggyá ott!!! Tódorjankó küldött ide, mi, ő zárt ide, ő akarja, hogy a Tódorjankó akarja, hogy a mocskos liberális szabadkőművesek, igen a mocskos liberális szabadkőművesek akarják, hogy meghárpold az agyamat kemtréllel, azért zárt ide a mocskos liberális szabadkőműves Tódorjankó, hogy hárpoljál engem, már tudom ezt, már tudom, hogy a mocskos bu*zik akarják, hogy tönkretegyetek engem!

- És átkozd meg uram Orosz Mihály Zoltán megtévelyedett felebarátunkat, küldjél rá békaesőt, vérzivatart és kígyókat, mert te vagy az igazságos és szerető Egy Igaz Betöltő Szentszellem, ki mindig igazságos és szereti az ő népét, Izraelt és Júdeát és Jeromost és Ágostont és Zakariást és sújts le a Jobbikra, dögöljön meg mind, forduljon ki az összes belük, feszüljenek meg. Éljen Jézus és a szeretet mindörökké, Ámen!


Aztán a végén elsötétülne a kép, menne valami sejtelmes zene és bevágnánk, hogy "Magyarország, én így szeretlek!" xD

2014. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam figyelemmel kísérni a különböző szekták körüli történéseket, de azért vedd elő a Bibliát és olvass el egy-két fejezetet, van benne bőven olyan, hogy kit kell megkövezni meg miért kell embereket is megölve harcolni (a Szentek és boldogok között is van pár véreskezű alak, hogy mást ne mondjak pl. Szent István). Aztán ott van az Iszlám, ami pepitában ugyanez, csak ők dzsihádnak hívják a hittérítést - az izrealita vallásról már nem is szólnék. Nem attól lesz valaki békés ember, hogy "keresztény elveket vall" (nem is értem ezt a kifejezést - akkor most keresztény vagy nem?), mert hát minden világvallásnak van olyan része amit szívesen letagadnának. A kis szekták sem különbek, csak még nincsen történelmük és hagyományuk. Az a hülye, aki ezekkel egyáltalán foglalkozik - ennyi erővel a Warner Bros. ellen is tüntethetnének, hogy miért nem hal meg soha a Gyalog Kakukk a filmekben.
2014. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"A Hit Gyülekezete által megvalósított és kimerített büntetőjogi tényállások ellen miért nem tiltakoznak, intézkednek az állam, a baloldali pártok és az állampolgárok?"

"Összesítve kimerítik a BTK Különös Részből a 146. §, 331. § és a 332. §-t."


Hát hajrá. Tedd meg a feljelentést, és te leszel a nap hőse!

2014. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!