Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok, ti...

Fidesz szimpatizánsok, ti melyik csatorna hírműsorát választjátok, TV2 vagy RTL?

Figyelt kérdés
Én a tegnapi fradi stadion megnyitójának a beszámolóját láttam először az RTL-en utána TV2 Tényekben és teljesen ledöbbentem a különbségen. Nekem nincs különösebb politikai pártállásom, valószínűleg ezért nem is tudtam, hogy a TV2 fideszes, azt hittem ezek a nagy tv-k függetlenek. Teljesen mindegy melyik pártnak elkötelezett, amennyiben TV2 ilyen hiányosan mutatja be a történéseket, szerintem nem lehet hitelesnek tekinteni a hírműsorait ezután. Ha megrögzött fideszes vagy akkor is az RTL-t kell nézned, hogy a valódi híreket láthasd, nem igaz?

2014. aug. 12. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit tudok hozzáfűzni: [link]
2014. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
nem tudtad,hogy a TV2 fideszes ? nane..szted nekik miért nem kell médiadót fizetni ? ha igazi híreket akarsz hallani,akkor index,hvg,rtl..m1 és barátai fideszesek
2014. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én nem nézek TVt.
2014. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, a tegnapi stadionos híradás után kerestem rá a neten, mert annyira nyilvánvaló volt, hogy valami furcsaság forog fenn a TV2-nél, és így most tudtam meg. Az biztos, hogy nem az ő hírműsorukat fogjuk nézni ezután, pedig eddig a Tényeket néztük inkább.
2014. aug. 12. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a TV2 - valakinek pedig az RTL - ferdítései, tetszenek jobban, pártállástól függően.
2014. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én mondhatom, hogy pártatlan vagyok, nem érdekel a politika. Az RTLklub is szépít a kínos dolgokon ilyen szinten mint a TV2? Egyszerűen csak valósághű híreket akarok látni, nem érdekel melyik pártnak ciki. Szerintem ezt minden embernek így kellene gondolni pártállástól függetlenül.
2014. aug. 12. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

""Egyszerűen csak valósághű híreket akarok látni""


Te valósághű híreket akarsz látni az RTL-en?


HA - HA - HA!

2014. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondj példát légyszíves ilyesmire amit az RTL-en láttál, lehet, hogy igazad van.
2014. aug. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!