Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Orbán Viktort sikerül...

Davidpsp kérdése:

Vajon Orbán Viktort sikerül leváltani?

Figyelt kérdés
Sok olyan cikkeket olvastam, ahol azt írták, hogy Orbán Viktor tönkre teszi Magyarországot, úgy teszi tönkre, mint az MSZP és az SZDSZ. Nem teremt munkát, nincs rend és nincs biztonság Magyarországon! http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__2.. Orbán Viktor olyan mint Gyurcsány Ferenc és Bajnai Gordon. Együtt tették tönkre az országot. Csak azok írjanak ide, akik megmondják az igazat és a normális válaszokat!

2014. aug. 19. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy mindig csak duma volt, hogy tárgyal a kormány a Hahával, mindig megígérte, de soha semmi ne volt belőle. Csak a HÖOK-kal tárgyalt, mert ő a hozzá közel eső szerv. Ja, és még annyit, hogy mielőtt menne a sárdobálás, közölném, hogy nem szeretem egy picit se jobban a baloldalt, mint a kormányt, de az tény, hogy a korábbi kormányok (eddig mindenki) tárgyaltak a civelekkel, persze sose eléggé, de a semminél több volt. Nem sírok én vissza semmit, de csúszunk lefelé, és ha ezt az emberek csak nézik, akkor még több mocsokság meg fog történni...
2014. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Írd be a keresőbe:


Tárgyalás a Hahával.


Tárgyalás a PDSZ-el.

2014. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!