Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg visszavonták Kertész...

Tényleg visszavonták Kertész Imrétől a Nobel-díjat? Erről miért nem beszél/t/ a magyar média? És aug.20. -án miét kapott egyáltalán kitüntetést?

Figyelt kérdés

#kitüntetés #kertész #Sortalanság
2014. aug. 20. 20:41
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. aug. 20. 20:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szól róla a média, mert egy álhír.
2014. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Talán az igazi Kertész idézet amit majd meg kell a gyerekeknek tanulni.


"Nekem édes mindegy, amit a magyarok éreznek, mert nem vagyok magyar. Ezt múlt héten a die Weltnek is elmondtam. A díjjal járó összeget az eszem ágában sincs visszafizetni, a Svéd Királyi Tudományos Akadémia és a Nobel Bizottság tagjainak pedig üzenem, hogy mindenki kapja be a huszárfaszt!



Szívélyes üdvözlettel Berlinből az Ön:



Imre Kertésze”

2014. aug. 20. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy a hivatalos honlapon ilyesmiről nem hallottak szóval én nekiállnék rendes honlapokból tájékozódni.

[link]

2014. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan egy valaki által kitalált baromsággal akrsz itt vádaskodni?
2014. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezen az oldlaon nincs is komoly hír hány éves vagy te, hogy nem fogtad fel ez olyan oldal mint a hírcsárda meg a hasonló csak kitalált marhaságokat írnak
2014. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Na, és most akkor gondolkozzatok el azon, hogy ilyen és hasonló felfogású emberek szavaznak... Csoda az elmúlt 25 év?
2014. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Pedig jobb lett volna, ha tényleg visszaadja.


Egy ilyen magyargyűlölő zsidót semmivel nem kellene kitüntetni.

2014. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
2009 óta senki nem vette észre a világon, csak te, hogy megvonták? És pont erről a méltán híres Tacskó Muki fog értesíteni? Szerencse, hogy anonim oldal, mert most nagy h****ét csináltál magadból.
2014. aug. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!