Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországból mióta lett...

Magyarországból mióta lett nemzetközi szélsőjobboldali center?

Figyelt kérdés

Vagy mindig is ilyen volt?


Itt van például ez:

[link]


Nem az első eset, hogy a tengerentúlról utaznak idáig , fejvédők, fehér felsőbbrendűséget hirdetők, orosz ideológusok.


Meg ott a magyar sziget, meg Európából is mindenféle szélsőjobbos politikus gyakran vendégeskedik itt.



#Magyarország #szélsőjobbosok
2014. aug. 23. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Miről beszélsz, haver?

Magyarországon olyan erős a libsizmus, mint akárhol máshol. Gondolom te is őket erősíted, ha olyan kifejezést használsz, hogy "szélsőjobb-center".

2014. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gebasz1 ***** válasza:
Amióta 50 millió ft értékű állampapírral állampolgárság is jár .Még hogy szélsőjobb center.
2014. aug. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szélsőjobb center?

Mitől?

Nézz már meg a szlovákokat vagy a franciákat vagy a bolgárokat vagy a.....

2014. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cionista széljobb európai fellegvára.

Nézzétek meg, mit műveltek az emlékműnél. Magukból kikelve, lila fejjel, gyűlölettől fröcsögve üvöltöztek, dobálóztak, mint a majmok. Zsidó széljobb. Ezt egyetlen országban sem engedhetnék meg maguknak. Az ilyeneket még Izraelben sem tűrik meg.

2014. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, hogy a föld lapos volt. Az emberek elutaztak a szélére és a súlytól összeért a két vég pont. Ugyanaz ez a helyzet a politikai oldalakkal, hogy egy idő után összemosódnak a határok. Az a baj Magyarországon, hogy a magyar ember ellen folyamatos a diszkrimináció. Ha mindenki egyenlő, miért van a cigányságnak előjoga sok mindenbe. Nem vagyok fajgyűlölő, mert magyar vagyok. Tök mindegy, hogy milyen politikát képviselő emberek utaznak ide, mert a politika csak egy illúzió amivel az embereket befolyásolni és ellentéteket képezni lehet.
2014. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát kb. 2006-ban kezdődött, Gyurcsány óta. nemzeti radikális inkább, mert a nemzetinek 10%-a szélsőjobbos szerintem, igen érzem én is. Na meg én nem tudom, mitől rossz a liberalizmus, ami itt van, rég nem az... az mszp sem volt, meg a mai bal sem... mi a liberalizmus? szabadelvűség, szólásszabadság, magántulajdon alapú rendszer, az állam nem szól bele az életbe. ebbe mi lenne a rossz?
2014. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!