Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elkerülhetetlen Magyarországon...

Elkerülhetetlen Magyarországon a polgárháború?

Figyelt kérdés
Szerintem csak idő kérdése, hogy mikor szakad el a cérna. Mindenki tudja miről beszélek.
2014. aug. 27. 19:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem pedig meg kell tisztítani az országot a mocsoktól."


Fúúú, attól tartok akkor nem sok magyar fog életben maradni... :))

2014. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

"Túl buták itt az emberek, ahhoz, hogy polgárháborút robbantsanak ki."


Hát nem tudom ki hogy van vele, de én inkább tanulok, képzem magam, dolgozok, pénzt keresek, szórakozom, kirándulok...és boldog vagyok.


A polgárháború meg a legrosszabb dolog ami egy országgal történhet, meg még csak nem is arról van szó, hogy egy külső ellenség támad, hanem országom belül egymást ölik az emberek, és pusztítják a saját értékeiket.


"El kell takarítani a mocskot"...Ja ezt gondolja az ISIS is, miközben fiatal férfiakat, és gyerekeket gyilkolnak halomra, meg fejeznek le élve.


Az az igazi buta ember, aki polgárháborúra vágyik egy alapvetően biztonságos országban.

2014. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%
Én egy etnikai takarítást javaslok, Magyarország legyen a magyaroké!
2014. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

12#

Majd ha kenyérre nem lesz pénzed, akkor mondjad, hogy hülyeség kiállni a jogaidért, és azért, hogy ne csak egy dolgozó robot legyél a kormánynak.

2014. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
Na, kezdődik megint az aki nem panaszkodik, azt pontozzuk le szöveg...
2014. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

"Ja ezt gondolja az ISIS is, miközben fiatal férfiakat, és gyerekeket gyilkolnak halomra, meg fejeznek le élve. "


Kihagyták a nőket! Azonnal gyilkoljanak nőket is meg fejezzenek le, különben ez nemi diszkriminálás! Ami üldözendő!

2014. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

" Hát nem tudom ki hogy van vele, de én inkább tanulok, képzem magam, dolgozok, pénzt keresek, szórakozom, kirándulok...és boldog vagyok."


Maximálisan egyetértek! Aki akar az boldogul simán.



Egyesek nem tudják értékelni mennyire jó helyen élnek.


Háborúra vágyni?! Teljesen hülyék itt egyesek?????? Vagy csak a karosszékből azt se tudják mit beszélnek?

2014. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
Én egyetértek a kérdezővel, ami a takarítást illeti. Szerintem vele kell kezdeni, már csak a polgárháború miatt is.
2014. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
8%
Már most elég kilátástalan a helyzet, a 5-6 év és kezdődik. (Én értem mire gondolsz)
2014. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

És mire gondol, utolsó?

A kérdésből nem derül ki, kik lesznek a szemben álló felek. Talán faji tisztogatásra gondoltok? Vagy egy liberál vs. konzervatív 1-1-re?


Megsúgok egy titkot: Nem csak bal és jobb oldal van. Annyira megosztott ez az ország, hogy kivitelezhetetlen egy polgárháború.

2014. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!