Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány és a barátai milyen...

Davidpsp kérdése:

Gyurcsány és a barátai milyen Sátánról beszélnek?

Figyelt kérdés
[link] Ezt a cikket olvastam, felháborító !!!!

2014. szept. 7. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Véletlen tükörbe néztek, ennyi :)
2014. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem az a legnagyobb szégyen, hogy Gyurcsány ismét aktív politikai életet él, hanem az, hogy voltak Magyarországon olyan emberek, akik újra bizalmat adtak neki, azok után, amit tett a magyar emberekkel, és ezzel bejuthatott a parlamentbe.

"Orbán gonosz sátáni rendszerével egyetlenegy módon lehet leszámolni Gyurcsány szerint..."

Milyen érdekes, hogy "Orbán gonosz sátáni rendszerével" nem akartak százezrek leszámolni úgy, hogy tüntettek az utcákon, még egy tankot is elfoglaltak. Na vajon miért?


Egyébként a magyar baloldal képtelen tanulni a hibáiból. Még mindig azt hiszik, hogy a Fidesz mocskolásából tudnak sok szavazót szerezni, de ezzel inkább csak egyre többet veszítenek. Amikor az Orbán szoborral bohóckodtak, az egyik baloldali ismerősöm mondta nekem, hogy már nem lehet őket komolyan venni, és szomorú, hogy a magyar baloldal ennyire megszűnt létezni. Mert hiába vannak baloldali beállítottságú szavazók, akiket komolyan érdekel az ország sorsa, azok sose bíznák Gyurcsány, Bajnai félékre. Teljes baloldali megújulás helyett, amit állítottak anno, visszatértek a bukott, magukat már lejáratott figurák.

2014. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem merek komolyabban foglalkozni a politikával(vagy ami itt megy Mo.-n) szóval én még tudok nevetni az ilyen cikkeken. Ha komolyan venném, lehet, hogy inkább sírnák.
2014. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:
90%

Tudod kettes egy valamiben igazad van: a baloldal tényleg megszünt létezni...


DE!!! Szerintem Bajnait meg Gyurcsányt nem lehet egy lapon emlegetni...


Másrészt megválaszolom neked, hogy most miért nincsenek tankelkötős tüntetések.

1) Az emberek nem mernek tüntetni, mert ezek már beültették az embereiket a saját helyükre, így ha nem tetszel nekik, mert tüntetsz, akkor másnap már nem kell bemenned dolgozni...

2) Egy civilizált békés tüntetésen transzparens kell, nem harckocsi... Sokkal több támogatót lehet nemzetközileg szerezni, ha szavakkal harcol a tömeg, és nem tankokkal... Ha a karhatalom rossz, az nem jelenti, hogy a tiltakozóknak is annak kell lennie... Másképpen hogy tegyenek a külföldiek különbséget a két oldal között???

2014. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az alapkérdésre válaszolva:

Az Orbán Viktorról beszélt, ha tetszik-ha nem!

2014. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

így ha nem tetszel nekik, mert tüntetsz, akkor másnap már nem kell bemenned dolgozni...

Mi van a munkanélküliekkel?azok se kevesen vannak, és eléggé elégedetlenek,nem de?

2014. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy valakinek nem tetszik a fidesz, nem kell az mszp-re szavaznia. Az mszp 100x bizonyított, és mindig azt bizonyította mekkora bűnözők. Én tuti nem fogok az mszp-re szavazni, sőt egy baloldali pártra sem.
2014. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A középső emberen nagyon látszik hogy bűntudata van...

Valami olyasmi hogy megint hülyítjük a népet!

2014. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem magukról, meg a pártocskáikról hadovált, pedig rájuk is igaz lenne.

De egy háborodottól nem kell többet várni.

2014. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na erre mondom én azt, hogy politikai ripacskodás. Egyszerűen ez egy olyan politikai beszéd, ami nem támaszt semmilyen igényt sem a szavazóival szemben. Ennek a beszédnek, nem hogy hitele nincs, de maga a vicc kategória. Körülbelül arról szólt, hogy röffentsünk oda gyorsan valamit, nem számít hogy mit. Én csodálkozom, hogy ezt a szélsőséges alakot még megtűri a baloldal. Nem hiszem el, hogy nincs ott senki, aki kimondaná végre, hogy ez kínos. Mert ez nagyon gáz már, amit ez az ember csinál. Én nem vagyok baloldali, de a baloldaliaknak csak azt tudom mondani, hogy ezt ne tűrjék meg, mert egész egyszerűen ez méltatlan mind a baloldalhoz, mind a magyar politikához.
2014. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!