Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az újabb közmunk...

Mit gondoltok az újabb közmunkás átverésről?

Figyelt kérdés

Az a hír járja,hogy a mostanság felvett közmunkásokat 30 napos határozott időre veszik fel és az van nekik mondva,hogy ez a szerződés havonta ujra es ujra meglesz hosszabbitva. Igen ám,csak hogy ez kamu. Ugyanis a kovetkezo honapban már egy ujabb delikvenst delegálnak majd az előző helyére,ezzel tovább görgetve a "Mennyi embert foglalkoztatunk!" kamutrágyát.


Nálunk legelobb szeptember végén fog kiderülni,kaptunk egy közmunkást a fent leirt feltételekkel.


2014. szept. 11. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Büszke vagyok rá, hogy Orbán úrnak köszönhetően szabad Hazában élünk boldogan.
2014. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

"Kaptunk egy közmunkást"

Akkor gondolom, nem te vagy a közmunkás, tehát téged ilyen veszély nem fenyeget.

A közmunka egy nagy kamu.Ingyen melóst akarnak már mindenhol ez az igazság.És még van vastag bőrük reklámozni a közmunkát.Hogy mennyire értékteremtő, meg bla-bla...Meg hogy a közmunka nem cél ám, csak vissza akarják segíteni az embert a munka világába.Meg ajó édest...azt szivassák!Értékteremtő, csak nem a közmunkás számára, mert az ugyanúgy éhen hal a közmunkás éhbérrel, mit a segéllyel.

Gyomorforgató, gusztustalan, ami ebben az országban folyik!

2014. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

nyamnyam, fincsi mi? Gondolom akkor is nyaltátok a szátok szélét, amikor odaikszeltetek a fideszre.


Egyétek, egy szót se.

2014. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyan nem szavaztam rájuk.
2014. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 BlackSword ***** válasza:
62%
Hát már meg sem lepődtem...
2014. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj hogy nem csak azok szenvednek ettől akik a fideszre szavaztak, hanem az ártatlanok is.
2014. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

#3: Te még mindig azt hiszed, hogy a 2/3-os többség azt jelentette, hogy a szavazók 2/3-a rájuk szavazott? Vicc, hogy állandóan megkapjuk, hogy miért kellett a Fideszre szvaznunk, ha valami rosszatt mondunk rájuk, pedig sosem húztam be a pártra.

Te egyébként kire szvaztál? Vagy úgy gondolod, csak Te egyedül az országban szvaztál másik pártra?

2014. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Valóban,nem én vagyok a fent emlitett közmunkás. Kérlek szépen én egy 77290Forintott kereső portás vagyok. Tehát nekem a nevem Kuss! :) A padláson pedig vasvillával hányom a 20ezreseket,hogy be ne rojadjanak! ;)
2014. szept. 11. 17:32
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

"Ingyen melóst akarnak már mindenhol ez az igazság."


Minél többet fizetünk az alkalmazottnak, annál kisebb a profit. Ha a cél a profit maximalizálása, akkor minél kevesebbet kell fizetni az alkalmazottnak, hogy minél több maradjon nekünk.


Kapitalizmus van, az meg ilyen. De hát ez kellett.

2014. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

a hosszabbítás akkor fog állni, ha a hónap végére kiderül, hogy megint hány embert tudtak berángatni a programba, és állambácsinak maradt-e még rá pénze


a hosszabbítás egyszerűbb, mint új embert delegálni a helyére - mert nem kell keresni -, ugyanis a kérdés, hogy adott hónapban hány embert foglalkoztattak, és nem az, hogy mi volt a nevük ... tehát a statisztikának mindegy

2014. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!