Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zuglóban a Fidesz-KDNP vagy a...

Zuglóban a Fidesz-KDNP vagy a baloldal polgármester-jelöltje fog nyerni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted ezt most így előre honnan tudjuk? Szerinted mik lesznek a lottószámok a jövő héten?
2014. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Remélem NYEREK!

HAHAHAHA!

- mit mondhat egy POLGÁRMESTER?-

2014. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy remélem, a baloldal.
2014. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És miért, ha szabad tudni? Sokat tettek eddig a helyiekért?
2014. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy remélem, a baloldal."


Te az emberiség ellensége vagy.

2014. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es: nem tudom, csak örülnék, ha ebben a fontos kerületben nem a Fidesz irányítaná a negyedet.

5-ös: miért is vagyok a világ ellensége? Talán ha kifejtenéd... Priviben is lehet. Nem szeretnék az emberiség ellensége lenni, úgyhogy ha elmondod, miért, akkor nem fogom azt remélni, h Zuglóban a baloldal nyerjen.

2014. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert miután feltette a kérdést a kérdező, hogy a fidesz vagy a baloldal fog-e nyerni, te azt mondtad, hogy reméled a baloldal. Azok után amit műveltek őket akarod hatalomra?
2014. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es. Persze, történtek hibák, bűnök. De melyik pártnál nem? Most nem akarok belemenni, h. a Fidesz hogyan zúzta szét az alkotmányos jogállamot, nyugdíjpénztárak, sorolhatnám.

A szocik elég izzók, emlékszem, amikor Horn Gáborék röhögtek a népszavazáskor, hogy ez aztán a csapat.

De mégis hagyták élni az embert, lehet, h követtek el hibákat, kiderült egyes funkcikról, h bűnözők, de szerintem "odaát" sem túl rózsás a helyzet.

Még mindig nem értem, h én miért vagyok az emberiség ellensége. Még egy darázs agyoncsapása után is lelkiismeret-furdalásom van. :D

2014. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De mégis hagyták élni az embert"

Engem miért nem hagytak élni? Az állandó gáz/villany,stb. áremelések miatt már megspórolni való pénzem se maradt hó végére akkoriban. Az az egy szerencsém, hogy sose vettem fel deviza alapú hitelt, különben már rég az utcán lennék.

Nem mondom, hogy tökéletes a mostani kormány, vannak hibái, de lényegesen jobb, mint a 2002. és 2010. közöttiek.

2014. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!