Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majka Papa ezt most komolyan...

Majka Papa ezt most komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Dk_Y2VC5_pI


Nem hiszem el, h 2014-ben mikor már Gyurcsány Papa is erősen radikalizálódik még mindig ilyen marhasággal akar betörni, hogy jaj szegény romák, a csúnya, rasszista magyarok bántják őket, pedig semmiről nem tehetnek( na nem mintha a franciák, a bolgárok, törökök, szlovákok stb nem dobálnák őket ki).

Nem is értem, h miért nem a cigánysoron lakik, ha annyira sajnálja őket:)


2014. szept. 20. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jó pénzért biztos. A libbantaknak "művészet" ám az ilyen! (Pl. a himnuszgyalázás is annak számít náluk.)
2014. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Eléggé megalázó.


A zenéjük arról szól, hogy szerintük bárki lehet magyar, aki megkapja az állampolgárságát.


Tipikus amerikai multikultit majmoló és istenítő zene.

2014. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál ettől a pôcsfejtől?
2014. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ozmium42 ***** válasza:
49%
Érdekes, hogy mindenki automatikusan magyar, aki annak hazudja magát, de mi a helyzet akkor azokkal, akik tényleg magyarok, és nem csak annak hazudják magukat? Akkor ha például a cigány is magyar, akkor a magyar is cigány, vagy ez csak olyan irányban működik, ahogy az érdek megkívánja?
2014. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

LOL ebbe a klipben nem is voltak szponzorok...Biztos,hogy ez a klip Majkáé.


Amerikamajmolásba sz*rok vagyunk...Legyen az Álom.net vagy multikulti...

2014. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy a klipbe miért került a második világháború, meg mindenféle népirtások.


Ha valakinek a magyarságról, magyarságtudatról rögtön ez ugrik be, az nem tekinthető magyarnak.


Ez olyan, mintha megkérdeznének a kedvenc ételedről és elkezdenéd sorolni, hogy a történelem során hányan haltak meg ételmérgezésben.

2014. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tharos ***** válasza:
100%
Csak tudnám, hogy miért egy csöcsös, szőke cicababát vett feleségül, ha ennyire csodaszépen mondjuk a cigány és a néger nők...
2014. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Én csak azt nem értem, hogy a klipbe miért került a második világháború, meg mindenféle népirtások."


Mert ez egy magyarellenes sz.r!

2014. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a klip azt sugallja, hogy ne éld meg a magyarságodat, mert magyarnak lenni bűn, és többnyire hatalmas kataklizmához vezet, továbbá tagja a vérségi elvet.


Ha azt mondom svéd, mindenkinek tejfölös képű, szőke hajú kétméteres emberek ugranak be, ha azt mondom korzikai, mindenkinek köpcös, barna képű fickók jutnak az eszébe.

Még véletlenül sem négerek vagy ferdeszeműek. Ez nem rasszizmus, hanem évszázados, évezredes sajátosság.


Germán törzsek, skót klánok, székely-magyar nemzetségek mind-mind vérségi alapon szerveződtek.

2014. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"továbbá tagja a vérségi elvet"

-bocs, elírtam. "Tagadja" -t akartam írni. :)

2014. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!